Český tenisový svaz

Salivar Sebastian

Datum narození:
31.05.2009
Platnost reg. do:
09.10.2021
Klub:
TK Česká Třebová, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Česká Třebová, z.s.
310 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Letohrad (5)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Ústí n. Orlicí A (4)
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Letohrad (5)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
3
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Ústí n. Orlicí A (4)
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

14
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

0
3
14.12.2019, KBT Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/4

0
4
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

25
5
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

25
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

30
7
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

18
8
01.02.2020, Prince Cup

Spartak Polička (C - 500), K: 4/4

10
9
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/-

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
12
01.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 5/-

20
13
04.07.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

30
14
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

19
15
07.07.2020, PODA CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 5/5

40
16
11.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 5/5

20
17
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

19
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

0
19
03.08.2020, PPS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/5

30
20
05.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 5/5

0
21
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

16
22
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/-

0
23
29.08.2020, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 300), K: 5/5

40
24
05.09.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 5/5

20
25
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
26
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

0
27
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

0
28
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
376/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

0
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

10
3
14.12.2019, KBT Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/4

15
4
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

0
5
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

0
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
7
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

13
8
01.02.2020, Prince Cup

Spartak Polička (C - 500), K: 4/4

0
9
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/-

-
11
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
12
01.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 5/-

-
13
04.07.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

10
14
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
15
07.07.2020, PODA CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 5/5

15
16
11.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 5/5

20
17
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

28
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

0
19
03.08.2020, PPS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/5

15
20
05.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 5/5

20
21
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

0
22
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/-

-
23
29.08.2020, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 300), K: 5/5

20
24
05.09.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 5/5

15
25
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

21
26
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

-
27
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
28
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
202/22
04.07.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

4>2 Salivar, Hamerník - Zaňka, Hájek 6:2, 6:3
2>1 Krsička, Chadima - Salivar, Hamerník 6:3, 6:4
získané body: 10 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

16>8 Záhornický, Salivar - Sirotek, Klacek 7:5, 5:7, 1:0 (5)
8>4 Majera, Ploc - Záhornický, Salivar 6:3, 6:0
získané body: 28 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

32>16 Kabrhel, Šuda - Ochman, Salivar 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
05.08.2020

TO SK Žamberk (C - 250), K: 5/5

8>4 Chadima, Salivar - Gažák, Hájek 6:0, 6:0
4>2 Chadima, Salivar - Dufek, Mikeš 7:6 (5), 6:2
2>1 Chadima, Salivar - Holý, Koutník 6:1, 7:5
získané body: 20 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

32>16 Mikeš, Baštýř - Šmíd, Salivar 6:3, 6:0
získané body: 0 b.