Český tenisový svaz

Majera Denis

Datum narození:
25.03.2009
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
Lokomotiva Trutnov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

60
2
08.12.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

30
3
15.12.2018, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/4

30
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

18
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/8

40
7
12.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

18
8
19.01.2019, IVECO Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 6/5

40
9
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

20
10
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

43
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

43
12
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

25
13
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

34
14
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
15
30.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

18
16
20.04.2019, Meziokresní přebor královéhradeckého kraje

SK HIT Hradec Králové z.s. (P - 200), K: 7/7

25
17
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/9

45
18
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
19
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 14/14

0
20
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

24
21
13.07.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 6/6

60
22
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

0
23
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
660/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

10
2
08.12.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

15
3
15.12.2018, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/4

15
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

18
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/8

0
7
12.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

13
8
19.01.2019, IVECO Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 6/5

15
9
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

7
10
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

0
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
12
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

14
13
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

34
14
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

20
15
30.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 7/7

35
16
20.04.2019, Meziokresní přebor královéhradeckého kraje

SK HIT Hradec Králové z.s. (P - 200), K: 7/7

35
17
18.05.2019, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/9

27
18
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
19
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 14/14

0
20
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

14
21
13.07.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 6/6

27
22
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

-
23
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
313/20
08.12.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

4>2 Klíma, Majera - Tomíška, Michek 6:1, 6:1
2>1 Klíma, Majera - Mazal, Kozel 7:6 (5), 6:2
získané body: 15 b.
19.01.2019, IVECO Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 6/5

4>2 Klíma, Majera - Jandík, Šůna 6:3, 4:6, 1:0 (8)
2>1 Kastner, Juliš - Klíma, Majera 6:2, 1:6, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

32>16 Šidlík, Majera - Fencl, Linhart 6:2, 6:3
16>8 Bryol, Kylsán - Šidlík, Majera 6:3, 6:4
získané body: 14 b.