Český tenisový svaz

Štěpánek Kryštof

Datum narození:
07.10.2009
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

0
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
5
05.01.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/-

10
6
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
8
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

15
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
10
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
11
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

14
12
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

15
13
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
14
30.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

15
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

5
17
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
18
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

10
19
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
20
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
21
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
22
23.07.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/-

0
23
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
24
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

0
 Jednotlivci celkem
128/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

7
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

0
5
05.01.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/-

-
6
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

0
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
8
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
10
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
11
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
12
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
13
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
14
30.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

10
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
17
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
18
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
19
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
20
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
21
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
22
23.07.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/-

-
23
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

0
24
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/6

0
 Jednotlivci celkem
34/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
0
2.
43. 2.třída A
5.5.2019, SK Satalice A - TENIS Klánovice B
4
3.
43. 2.třída A
12.5.2019, TENIS Klánovice B - TK Start Praha-Topolka
1
4.
43. 2.třída A
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice B
1
5.
43. 2.třída A
9.6.2019, TENIS Klánovice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
6.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice B
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
5.5.2019, SK Satalice A - TENIS Klánovice B
4
3.
43. 2.třída A
12.5.2019, TENIS Klánovice B - TK Start Praha-Topolka
2
4.
43. 2.třída A
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice B
0
5.
43. 2.třída A
9.6.2019, TENIS Klánovice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
6.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15