Český tenisový svaz

Havrland Lukáš

Datum narození:
21.01.2005
Platnost reg. do:
22.10.2016
Klub:
Sokol Horní Počernice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sokol Horní Počernice
563 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.04.2016

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.04.2016

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
30.4.2016, LTC Podolí Praha - Sokol Horní Počernice A
3
2.
33. 2.třída A
7.5.2016, Sokol Horní Počernice A - TK Konstruktiva, z.s. A
3
3.
33. 2.třída A
21.5.2016, TC Return - Sokol Horní Počernice A
1
4.
33. 2.třída A
28.5.2016, Sokol Horní Počernice A - TK Horní Měcholupy A
1
5.
33. 2.třída A
11.6.2016, SK Satalice A - Sokol Horní Počernice A
0
6.
33. 2.třída A
25.6.2016, Sokol Horní Počernice A - LTC Modřany 2005 B
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
30.4.2016, LTC Podolí Praha - Sokol Horní Počernice A
0
2.
33. 2.třída A
7.5.2016, Sokol Horní Počernice A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
3.
33. 2.třída A
21.5.2016, TC Return - Sokol Horní Počernice A
0
4.
33. 2.třída A
28.5.2016, Sokol Horní Počernice A - TK Horní Měcholupy A
1
5.
33. 2.třída A
11.6.2016, SK Satalice A - Sokol Horní Počernice A
0
6.
33. 2.třída A
25.6.2016, Sokol Horní Počernice A - LTC Modřany 2005 B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
12.12.2015

SK Satalice (C - 400), K: 6/5

8>4 Němeček, ŠAFRATA - Šidlík, Havrland 3:6, 6:1, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
30.07.2016

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 4/4

8>4 Beránek, Havrland - Bárta, Vácha 6:3, 7:5
4>2 Beránek, Havrland - Olša, Onderka 6:4, 1:6, 1:0 (6)
2>1 Beránek, Havrland - Lankočí, Barniak 3:6, 6:2, 1:0 (10)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
1.5.2016, Sokol Horní Počernice - DTJ Jinonice
6
2.
43. 2.třída A
22.5.2016, Sokol Horní Počernice - TK Ruzyně Praha
0
3.
43. 2.třída A
29.5.2016, TJ Sokol Vysočany TSM B - Sokol Horní Počernice
0
4.
43. 2.třída A
12.6.2016, Sokol Horní Počernice - TJ Radlice C
3
5.
43. 2.třída A
26.6.2016, TK Konstruktiva, z.s. - Sokol Horní Počernice
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
1.5.2016, Sokol Horní Počernice - DTJ Jinonice
1
2.
43. 2.třída A
22.5.2016, Sokol Horní Počernice - TK Ruzyně Praha
6
3.
43. 2.třída A
29.5.2016, TJ Sokol Vysočany TSM B - Sokol Horní Počernice
0
4.
43. 2.třída A
12.6.2016, Sokol Horní Počernice - TJ Radlice C
0
5.
43. 2.třída A
26.6.2016, TK Konstruktiva, z.s. - Sokol Horní Počernice
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28