Český tenisový svaz

Moravec Nicolas

Datum narození:
09.04.2009
Platnost reg. do:
05.11.2020
Klub:
TK Louny
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Louny
232 (15)
 
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.07.2020, TK Kročehlavy Kladno (C - 300)

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

15
2
01.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
22/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.07.2020, TK Kročehlavy Kladno (C - 300)

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

0
2
01.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída C
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Kročehlavy (4) - SK Tenis Kladno B (7)
1
2.
37 - III. třída C
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Rudná (1) - TK Kročehlavy (4)
3
3.
37 - III. třída C
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Club Mokropsy (2) - TK Kročehlavy (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída C
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Kročehlavy (4) - SK Tenis Kladno B (7)
1
2.
37 - III. třída C
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Rudná (1) - TK Kročehlavy (4)
2
3.
37 - III. třída C
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Club Mokropsy (2) - TK Kročehlavy (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

0
2
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

27
3
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/7

25
4
24.01.2020

TK Evženie Klášterec n/O (C - 500), K: 5/5

40
5
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

43
6
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
7
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
8
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

34
9
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

16
10
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 5/5

20
11
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
12
03.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

30
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

27
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

28
16
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

30
17
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

16
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

28
19
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
20
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

40
22
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

36
23
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

0
24
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

38
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

0
26
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
528/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

28
2
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

0
3
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/7

0
4
24.01.2020

TK Evženie Klášterec n/O (C - 500), K: 5/5

20
5
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

0
6
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
7
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
8
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

21
9
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
10
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 5/5

20
11
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
12
03.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

18
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

0
16
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
17
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

10
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

21
19
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

18
20
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

10
22
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

-
23
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
24
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

-
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
26
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
213/21
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

16>8 Gaborík, Moravec - Slavík, Ježek 6:4, 6:4
8>4 Krechler, Ladman - Gaborík, Moravec 6:4, 6:4
získané body: 28 b.
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

16>8 Kubát, Krška - Svoboda, Moravec 6:3, 6:3
získané body: 0 b.
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

32>16 Moravec, Witoš - Lošák, Mičulka 6:7 (5), 6:2, 1:0 (5)
16>8 Žiška, Majc - Moravec, Witoš 6:0, 6:0
získané body: 21 b.
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

32>16 Moravec, Witoš - Kalina, Bílek 6:3, 6:1
16>8 Fejka, Krejčí - Moravec, Witoš 6:1, 7:5
získané body: 18 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

16>8 Černovický, Boháč - Moravec, Perůtka 7:6 (5), 7:6 (3)
získané body: 0 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

64>32 Moravec Nicolas- Witoš Ondřej6:4, 6:1
32>16 Merta Jakub- Moravec Nicolas6:1, 4:6, 6:4
získané body: 16 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

32>16 Witoš, Moravec - Volejník, Nekut 6:1, 6:0
16>8 Hrbáč, Laššan - Witoš, Moravec 6:3, 7:6 (7)
získané body: 10 b.
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

32>16 Moravec, Perůtka - Šmíd, Sirotek 6:3, 6:1
16>8 Fejka, Psota - Moravec, Perůtka 6:1, 6:2
získané body: 21 b.
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

32>16 Witoš, Moravec - Loučka, Kabrhel 6:4, 7:6 (2)
16>8 Krechler, Eversfield - Witoš, Moravec 4:6, 6:3, 1:0 (14)
získané body: 18 b.
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

32>16 Vomela, Kliment - Moravec, Kabrhel 6:2, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: -/4

4>2 Svoboda, Moravec - Ryč, Toman 6:1, 6:1
2>1 Nevrlý, Braun - Svoboda, Moravec 6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
21.06.2020, TK Louny - SK Matchball Česká Lípa A
6
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
28.06.2020, TK Kadaň - TK Louny
0
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
07.06.2020 10:00, LTK Liberec A - TK Louny
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
21.06.2020, TK Louny - SK Matchball Česká Lípa A
6
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
28.06.2020, TK Kadaň - TK Louny
11
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
07.06.2020 10:00, LTK Liberec A - TK Louny
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23