Český tenisový svaz

Šubert Daniel

Datum narození:
14.10.2009
Platnost reg. do:
02.10.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1
08.06.2019, TCEN Hrádek nad Nisou - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
1.
DS2A
27.04.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
0
2.
DS2A
04.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
3.
DS2A
11.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Jirkov
1
4.
DS2A
25.05.2019, TK Kadaň A - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
5.
DS2A
15.06.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
6.
DS2A
22.06.2019, TK Kadaň B - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1
08.06.2019, TCEN Hrádek nad Nisou - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
1.
DS2A
27.04.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
0
2.
DS2A
04.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
3.
DS2A
11.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Jirkov
1
4.
DS2A
25.05.2019, TK Kadaň A - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
5.
DS2A
15.06.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
6.
DS2A
22.06.2019, TK Kadaň B - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/-

0
2
08.12.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 5/-

0
3
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

10
4
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/-

0
5
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
6
02.02.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

0
7
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/-

0
8
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
9
23.02.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/5

10
10
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

0
11
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

10
12
23.03.2019, Vitality Cup Březnice

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 4/-

0
13
30.03.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/-

10
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
15
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

0
17
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

0
18
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
19
13.07.2019, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/-

10
20
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/-

0
21
06.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

0
22
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

0
23
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
100/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 5/-

-
3
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/-

-
5
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
6
02.02.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

-
7
09.02.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 7/-

-
8
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
9
23.02.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/5

0
10
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
11
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

0
12
23.03.2019, Vitality Cup Březnice

TC VITALITY Březnice (C - 400), K: 4/-

-
13
30.03.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/-

-
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
15
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

19
17
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

15
18
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
19
13.07.2019, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/-

-
20
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/-

-
21
06.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

10
22
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

0
23
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
79/11
06.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

4>2 Novotný, Šubert - Krčmář, Šára 6:2, 6:4
2>1 Klouček, Burbo - Novotný, Šubert 7:6, 1:6, 1:0 (07)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2A
28.04.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Evženie Klášterec n/O
1
2.
DM2A
05.05.2019, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. Most C
4
3.
DM2A
08.05.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Chomutov
1
4.
DM2A
26.05.2019, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. Most C
3
5.
DM2A
09.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Louny
0
6.
DM2A
16.06.2019, TK Žatec - Severočeská tenisová o.s. Most C
4
7.
DM2A
23.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - LTK TEPLICE o.s.
4
8.
DM2A
30.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TJ Sokol Domoušice
3
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2A
28.04.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Evženie Klášterec n/O
1
2.
DM2A
05.05.2019, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. Most C
5
3.
DM2A
08.05.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Chomutov
1
4.
DM2A
26.05.2019, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. Most C
6
5.
DM2A
09.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Louny
0
6.
DM2A
16.06.2019, TK Žatec - Severočeská tenisová o.s. Most C
0
7.
DM2A
23.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - LTK TEPLICE o.s.
7
8.
DM2A
30.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TJ Sokol Domoušice
3
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36