Český tenisový svaz

Hamerník Daniel

Datum narození:
09.10.2008
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
TK Ústí n. Orlicí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Ústí n. Orlicí
671 (6)
 
 
 
2020
TK Ústí n. Orlicí
414 (12)
1043 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Choceň (6)
3
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Ústí n. Orlicí A (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Choceň (6)
5
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Ústí n. Orlicí A (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
18.01.2020

TK Letohrad (C - 500), K: 5/5

8>4 Krsička, Hamerník - Grasev, Vítek 6:3, 6:1
4>2 Krsička, Hamerník - Chadima, Šmejc 7:5, 7:5
2>1 Klíma, Šmíd - Krsička, Hamerník 7:5, 6:3
získané body: 15 b.
04.07.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

4>2 Salivar, Hamerník - Zaňka, Hájek 6:2, 6:3
2>1 Krsička, Chadima - Salivar, Hamerník 6:3, 6:4
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
0
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TK Choceň (7) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
9
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5) - TC Chrudim z.s. (1)
6
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
0
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TK Choceň (7) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
0
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5) - TC Chrudim z.s. (1)
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19