Český tenisový svaz

Kraus Matyáš

Datum narození:
19.05.2007
Platnost reg. do:
18.01.2020
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Beroun, z.s.
1129 (4)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TJ TK Neratovice
0
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Spartak Hořovice
0
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice - LTC Beroun, z.s.
1
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
1
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
1
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sportclub Řevnice B - LTC Beroun, z.s.
1
7.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TJ TK Neratovice
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Spartak Hořovice
0
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice - LTC Beroun, z.s.
1
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
1
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
1
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sportclub Řevnice B - LTC Beroun, z.s.
1
7.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Dolenský, CHot - Kraus, Slaboch 4:6, 6:3, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
18.01.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 5/5

8>4 Slaboch, Kraus - Křivanec, Valenta 5:7, 7:6
4>2 Dolenský, CHot - Slaboch, Kraus 3:6, 6:3, 1:0
získané body: 10 b.
18.07.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

4>2 Slaboch, Kraus - Berksoy, Růžička 3:6, 7:6 (0), 1:0 (6)
2>1 Krotký, Germala - Slaboch, Kraus 6:4, 6:7 (8), 1:0 (7)
získané body: 10 b.
14.09.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

4>2 Kraus, Slaboch - Janda, Novák 6:3, 6:3
2>1 Kraus, Slaboch - Tuček, Votava 7:5, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun, z.s.
1
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš B
1
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
3
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Stochov
6
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Beroun, z.s.
1
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
3
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun, z.s.
5
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš B
2
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
5
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Stochov
6
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Beroun, z.s.
1
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
3
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun, z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32