Český tenisový svaz

Brettl Tobiáš

Datum narození:
07.05.2009
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
03.08.2019

TK Prachatice z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Brettl, Hašek - Stichenwirth, Prančl 6:1, 6:3
4>2 Brettl, Hašek - Škopík, Frk 4:6, 6:1, 1:0 (7)
2>1 Brettl, Přistoupil - Brettl, Hašek 6:2, 6:4
získané body: 10 b.
17.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Frk, Škopík - Prášil, Brettl 6:0, 3:6, 1:0 (2)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
1
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK HAMR, z.s. C
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Radlice B
1
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK OAZA Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, TK Ruzyně Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
1
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK HAMR, z.s. C
1
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Radlice B
1
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK OAZA Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, TK Ruzyně Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

14
3
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
4
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

0
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
6
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

15
7
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/-

0
8
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
9
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

14
10
18.01.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 5/5

15
11
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
12
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
14
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
15
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

10
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
18
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

14
19
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

15
20
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
22
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
23
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/5

10
24
15.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

0
25
16.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 5/5

0
26
18.07.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

10
27
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
28
27.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
29
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

20
30
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
31
07.09.2019

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/-

0
32
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

18
33
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
264/32

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
3
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
4
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

15
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

0
6
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

0
7
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/-

-
8
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
9
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

0
10
18.01.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 5/5

0
11
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
12
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
14
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
18
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
19
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
20
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
22
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
23
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/5

15
24
15.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/4

0
25
16.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 5/5

10
26
18.07.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

0
27
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
28
27.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
29
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
30
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
31
07.09.2019

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/-

-
32
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

25
33
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
119/25
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/5

8>4 Brettl, Škopek - Hrabánek, Hrabánek 6:1, 6:4
4>2 Brettl, Škopek - Dolenský, CHot 4:6, 6:3, 1:0 (7)
2>1 Jandourek, Hošpes - Brettl, Škopek 2:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
16.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 5/5

16>8 Josef Jan- Brettl Tobiáš7:6, 0:6, 1:0 (08)
získané body: 0 b.
16.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 5/5

8>4 Josef, Brettl - Štrupl, Toperczer 6:0, 6:2
4>2 Hanka, Kecek - Josef, Brettl 6:3, 6:7, 1:0 (07)
získané body: 10 b.
27.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Švarc, Brettl - Kobza, Hašek 6:1, 6:4
2>1 Hašek, Rejlek - Švarc, Brettl 7:6 (4), 6:7 (3), 1:0 (1)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sparta Praha B
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, Tenis Cibulka A - Lob S.A. Bohnice, zs A
3
5.
42. 1.třída B
16.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Spoje Praha A
0
1.
45. 2.třída C
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tempo Praha
4
2.
45. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sparta Praha B
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, Tenis Cibulka A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
5.
42. 1.třída B
16.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Spoje Praha A
4
1.
45. 2.třída C
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tempo Praha
3
2.
45. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14