Český tenisový svaz

Šelemberk Richard

Datum narození:
16.06.2008
Platnost reg. do:
01.11.2020
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
408 (12)
 
 
 
2020
LTC Mladá Boleslav o.s.
278 (15)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
4
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
0
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

20
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

14
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/-

0
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

20
7
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

15
8
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
02.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

0
10
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
11
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

15
12
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

0
13
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
14
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 5/-

15
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

15
16
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
17
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
18
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

20
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

15
20
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

15
21
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
22
07.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 5/5

0
23
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
24
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
235/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

0
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/-

-
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

10
7
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

-
8
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

-
10
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

10
11
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

10
12
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

10
13
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
14
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 5/-

-
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
16
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
17
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
18
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

10
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

10
20
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

0
21
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
22
07.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 5/5

0
23
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
24
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
120/20
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Novotný, Hubač - Šelemberk, Přáda 3:6, 7:6 (6), 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
12
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Houštka
0
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Kolín - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Benešov - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Radošovice
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
5
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Houštka
7
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Kolín - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Benešov - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Radošovice
8
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
5
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45