Český tenisový svaz

Holub Jakub

Datum narození:
08.01.2008
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
WILSON Tenis Centrum
210 (20)
764 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
1
2.
29 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Benešov - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
0
2.
29 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Benešov - WILSON Tenis Centrum
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

32>16 Holub, Flusser - Beneda, Svoboda 6:3, 2:6, 1:0 (9)
16>8 Čížek, Bouček - Holub, Flusser 6:1, 6:2
získané body: 8 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
3
1.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - WILSON Tenis Centrum B
0
2.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Říčany - WILSON Tenis Centrum B
0
3.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Radošovice - WILSON Tenis Centrum B
4
4.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, WILSON Tenis Centrum B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
3
1.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - WILSON Tenis Centrum B
2
2.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Říčany - WILSON Tenis Centrum B
0
3.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Radošovice - WILSON Tenis Centrum B
3
4.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, WILSON Tenis Centrum B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 7/7

25
2
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

40
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

0
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
6
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

60
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

40
8
12.01.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 7/7

50
9
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/6

25
10
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

0
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/-

0
12
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

27
13
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
14
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

34
15
23.03.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 5/4

27
16
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

60
17
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
18
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

45
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

35
20
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

45
21
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

27
22
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

0
23
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

50
24
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

0
25
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

30
26
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
620/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 7/7

18
2
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

20
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

18
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

20
6
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

20
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

27
8
12.01.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 7/7

18
9
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/6

20
10
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

0
11
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/-

-
12
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

14
13
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
14
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

34
15
23.03.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 5/4

15
16
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

20
17
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

15
18
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
20
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

-
21
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

15
22
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

-
23
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
24
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

-
25
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
26
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
296/20
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

16>8 Zeman, Bryol - Holub, Valenta 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

4>2 Šidlík, Holub - Eversfield, Mohamed 6:1, 7:5
2>1 Zeman, Rat - Šidlík, Holub 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

16>8 Holub, Boháč - Klíma, Krejčí scr.
8>4 Brückner, Šnajdr - Holub, Boháč 6:0, 6:3
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
20
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - WILSON Tenis Centrum
20
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Beroun
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Bohutín, z.s. - WILSON Tenis Centrum
20
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
0
6.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - WILSON Tenis Centrum
15
 Družstva celkem (2hra)
75
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
123
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
123

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
15
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - WILSON Tenis Centrum
18
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Beroun
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Bohutín, z.s. - WILSON Tenis Centrum
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
0
6.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - WILSON Tenis Centrum
15
 Družstva celkem (4hra)
48
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
123
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
123