Český tenisový svaz

Kreysa Jan

Datum narození:
02.09.2009
Platnost reg. do:
24.10.2019
Klub:
LTK Liberec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
2
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
2
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

32>16 Ledvina Jan- Kreysa Jan4:6, 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16>8 Rosický, Bien - Kreysa, Sršeň 6:0, 6:0
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2C
27.04.2019, Start Liberec - LTK Liberec B
1
2.
DS2C
11.05.2019, TK Rochlice Liberec - LTK Liberec B
3
3.
DS2C
25.05.2019, LTK Liberec B - TK Frýdlant v Čechách B
3
4.
DS2C
15.06.2019, TK Frýdlant v Čechách A - LTK Liberec B
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2C
27.04.2019, Start Liberec - LTK Liberec B
1
2.
DS2C
11.05.2019, TK Rochlice Liberec - LTK Liberec B
2
3.
DS2C
25.05.2019, LTK Liberec B - TK Frýdlant v Čechách B
0
4.
DS2C
15.06.2019, TK Frýdlant v Čechách A - LTK Liberec B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
27.04.2019, DS2C
Start Liberec - LTK Liberec B
team Terč, Ježek - Hošic, Kreysa 1:6, 6:4, 1:10
získané body: 1 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/-

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

20
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

27
5
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

20
6
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

40
7
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

60
8
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
9
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

40
10
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

60
11
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

50
12
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

50
13
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
14
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

43
15
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

50
16
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

19
17
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

50
18
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
19
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

75
20
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
21
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

0
22
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
23
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
24
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
706/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/-

-
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
6
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
7
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

27
8
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
9
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

15
10
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

-
11
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

27
12
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

24
13
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
14
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

21
15
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

25
16
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

19
17
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
18
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
19
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
20
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
21
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
22
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
23
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
24
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
254/17
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

64>32 Kreysa Jan- Hofman Tadeáš6:1, 6:2
32>16 Kreysa Jan- Nekovář Max6:3, 6:1
16>8 Kreysa Jan- Luňák Maxim6:3, 0:6, 1:0
8>4 Kreysa Jan- Kačur Dan3:6, 7:5, 1:0
4>2 Kreysa Jan- Haberkorn Luc7:5, 6:4
2>1 Kreysa Jan- Svoboda Patrik6:1, 1:6, 1:0
získané body: 40 b.
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Germala, Kreysa - Kunst, Jirásek 6:3, 6:1
4>2 Pugner, Trupl - Germala, Kreysa 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

32>16 Kreysa Jan- Šlechta David6:1, 6:0
16>8 Kreysa Jan- Zachař Jan6:3, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Kreysa Jan- Klacek Tadeáš6:0, 6:0
4>2 Kreysa Jan- Volšička Michal6:0, 6:0
2>1 Kreysa Jan- Podrábský Miroslav6:4, 6:4
získané body: 40 b.
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

16>8 Kreysa, Germala - Novotný, Mikula 6:1, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Kreysa, Germala - Dembický, Kvapil 6:2, 6:1
4>2 Kreysa, Germala - Josef, Kohout 6:1, 6:0
2>1 Pabisiak, Burbo - Kreysa, Germala 7:5, 6:1
získané body: 15 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Köhler, Kreysa - Kvapil, Zachař 2:6, 6:1, 1:0 (11)
8>4 Šmejcký, Komínek - Köhler, Kreysa 6:0, 6:4
získané body: 24 b.
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

32>16 Kreysa, Köhler - Novák, Vágner 4:6, 6:4, 1:0
16>8 Fröhlich, Fröhlich - Kreysa, Köhler 6:1, 6:2
získané body: 21 b.
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

32>16 Dujka, Kreysa - Martinovič, Papavasiliu 6:3, 6:2
16>8 Komínek, Šmejcký - Dujka, Kreysa 6:1, 1:6, 1:0 (4)
získané body: 25 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

64>32 Kreysa Jan- Žák Filip6:3, 6:3
32>16 Majc Mário- Kreysa Jan6:1, 6:1
získané body: 19 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Kreysa, Majera - Králík, Vymazal 6:2, 6:0
8>4 Čank, Majc - Kreysa, Majera 6:3, 6:2
získané body: 19 b.
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

32>16 Krejčí, Sloboda - Djukic, Kreysa 1:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Bryol, Valenta - Sloboda, Kreysa 6:4, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

8>4 Kreysa Jan- Andr Marek6:2, 6:1
4>2 Kreysa Jan- Fejka Matěj0:6, 3:5, scr.
získané body: 0 b.