Český tenisový svaz

Mutl Antonín

Datum narození:
11.02.2008
Platnost reg. do:
09.10.2019
Klub:
Sportclub Řevnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Sportclub Řevnice z.s.
291 (15)
777 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
2
20.08.2019

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
2
20.08.2019

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
1
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sportclub Řevnice - TC VITALITY Březnice
1
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
1
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
0
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sportclub Řevnice - TC VITALITY Březnice
1
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
1
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
0
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

27
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

15
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

40
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
7
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 6/6

27
8
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

27
9
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

40
10
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

27
11
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/-

0
12
16.02.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 400), K: 4/4

30
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

40
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

27
15
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/6

25
16
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

27
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

40
18
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
19
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/-

40
21
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/4

40
22
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
23
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

16
24
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

40
 Jednotlivci celkem
605/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

20
3
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

0
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

20
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
7
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 6/6

0
8
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

10
9
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

20
10
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

10
11
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/-

-
12
16.02.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

20
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

0
15
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/6

0
16
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

0
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
18
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
19
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/-

-
21
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/4

15
22
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
23
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

-
24
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

10
 Jednotlivci celkem
180/20
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

8>4 Mutl, Tikovský - Korolenko, Svoboda 6:0, 6:0
4>2 Mutl, Tikovský - Císař, Zelenka 1:6, 6:4, 1:0
2>1 Straka, Novotný - Mutl, Tikovský 7:5, 7:6
získané body: 15 b.
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Tikovský, Mutl - Fanta, Nedbal 6:2, 6:3
4>2 Tikovský, Mutl - Růžek, Voldřich 6:2, 6:1
2>1 Tikovský, Mutl - Zedek, Červený 6:2, 6:4
získané body: 20 b.
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

4>2 Kalle, Kollert - Korolenko, Mutl 6:1, 6:0
získané body: 0 b.
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

4>2 Mutl, Tuček - Fajt, Šupáček 6:1, 6:1
2>1 Šidlík, Fejka - Mutl, Tuček 6:0, 6:1
získané body: 20 b.
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

4>2 Mutl, Tikovský - Novák, Brouček 6:4, 7:6
2>1 Mutl, Tikovský - CHot, Hauer 6:1, 7:5
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
12
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
4
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
12
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
12
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
3
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
9
 Družstva celkem (2hra)
55
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
104
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
80

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
8
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice
4
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
8
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
12
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
7
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
3
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
7
 Družstva celkem (4hra)
49
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
104
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
80