Český tenisový svaz

Mutl Antonín

Datum narození:
11.02.2008
Platnost reg. do:
09.10.2020
Klub:
Sportclub Řevnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Sportclub Řevnice z.s.
291 (15)
777 (3)
 
 
2020
Sportclub Řevnice, z.s.
105 (25)
691 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
1
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sportclub Řevnice - TC VITALITY Březnice
1
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
1
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
0
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sportclub Řevnice - TC VITALITY Březnice
1
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
1
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
0
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

27
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

15
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

40
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
7
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 6/6

27
8
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

27
9
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

40
10
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

27
11
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/-

0
12
16.02.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 400), K: 4/4

30
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

40
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

27
15
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/6

25
16
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

27
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

40
18
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
19
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/-

40
21
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/4

40
22
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
23
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

16
24
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

40
25
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
26
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

45
27
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
28
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

0
 Jednotlivci celkem
650/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

20
3
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

0
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

20
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
7
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 6/6

0
8
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

10
9
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

20
10
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

10
11
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/-

-
12
16.02.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

20
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

0
15
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/6

0
16
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

0
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
18
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
19
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/-

-
21
25.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 5/4

15
22
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
23
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

-
24
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

10
25
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
26
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
27
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
28
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

0
 Jednotlivci celkem
180/24
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

8>4 Mutl, Tikovský - Korolenko, Svoboda 6:0, 6:0
4>2 Mutl, Tikovský - Císař, Zelenka 1:6, 6:4, 1:0
2>1 Straka, Novotný - Mutl, Tikovský 7:5, 7:6
získané body: 15 b.
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Tikovský, Mutl - Fanta, Nedbal 6:2, 6:3
4>2 Tikovský, Mutl - Růžek, Voldřich 6:2, 6:1
2>1 Tikovský, Mutl - Zedek, Červený 6:2, 6:4
získané body: 20 b.
15.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

4>2 Kalle, Kollert - Korolenko, Mutl 6:1, 6:0
získané body: 0 b.
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

4>2 Mutl, Tuček - Fajt, Šupáček 6:1, 6:1
2>1 Šidlík, Fejka - Mutl, Tuček 6:0, 6:1
získané body: 20 b.
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

4>2 Mutl, Tikovský - Novák, Brouček 6:4, 7:6
2>1 Mutl, Tikovský - CHot, Hauer 6:1, 7:5
získané body: 20 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Škrlík, Kusý - Fencl, Mutl 6:1, 6:3
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
12
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
4
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
12
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
12
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
3
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
9
 Družstva celkem (2hra)
55
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
104
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
80

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
8
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice
4
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
8
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
12
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
7
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
3
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
7
 Družstva celkem (4hra)
49
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
104
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
80