Český tenisový svaz

Němec Adam

Datum narození:
28.07.2009
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
TJ Zbrojovka Vsetín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TJ Zbrojovka Vsetín
283 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - Tenis Vsetín A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, Tenis Vsetín A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
3.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, Tenis Vsetín A - TO TJ Nový Jičín
0
4.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Milo Olomouc B - Tenis Vsetín A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Mohelnice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - Tenis Vsetín A
1
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, Tenis Vsetín A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
3.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, Tenis Vsetín A - TO TJ Nový Jičín
0
4.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Milo Olomouc B - Tenis Vsetín A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Mohelnice
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

8>4 Majc, Migdal - Řezanina, Němec 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

16>8 Němec, Veselý - Chodil, Mlčůch 6:1, 6:2
8>4 Němec, Veselý - Bajgar, Makovský 6:4, 6:0
4>2 Němec, Veselý - Průdek, Merta 6:2, 6:2
2>1 Němec, Veselý - Dočekal, Holý 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

16>8 Klimša, Spáčil - Majc, Němec 6:7 (5), 6:2, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

16>8 Němec, Veselý - Bajgar, Svoboda 6:1, 6:0
8>4 Němec, Veselý - Šrenk, Holý 2:6, 6:4, 1:0 (4)
4>2 Němec, Veselý - PALME, Kuba 6:1, 6:1
2>1 Směřička, Remeš - Němec, Veselý 6:2, 7:5
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. A - Tenis Vsetín A
1
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, Tenis Vsetín A - SK LAMA o.s.
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenis Vsetín A - SK JC Sport Opava B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Tennis Hill Havířov o.s. A - Tenis Vsetín A
6
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tenis Vsetín A - TK Slavia Orlová A
4
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TJ MSV Studénka, z.s. A - Tenis Vsetín A
9
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Na Dolině o.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. A - Tenis Vsetín A
3
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, Tenis Vsetín A - SK LAMA o.s.
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenis Vsetín A - SK JC Sport Opava B
2
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Tennis Hill Havířov o.s. A - Tenis Vsetín A
5
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tenis Vsetín A - TK Slavia Orlová A
7
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TJ MSV Studénka, z.s. A - Tenis Vsetín A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Na Dolině o.s. B
4
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39