Český tenisový svaz

Červenka Matěj

Datum narození:
04.06.2008
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
TKX Tennis Team Krupka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
211 (20)
 
 
 
2020
TKX Tennis Team Krupka z.
129 (25)
495 (6)
 
 
31.08.2019, Starší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

8>4 Nedvěd, Červenka - Kloub, Pokorný 6:4, 4:6, 1:0 (6)
4>2 Derenin, Novák - Nedvěd, Červenka 6:2, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1
22.06.2019, TK Ústí n.Labem - Severočeská tenisová o.s. A Most
1
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1
27.04.2019 10:00., TK LTC Děčín - TK Ústí n.Labem
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1
22.06.2019, TK Ústí n.Labem - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1
27.04.2019 10:00., TK LTC Děčín - TK Ústí n.Labem
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

27
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

28
3
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

0
4
12.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

30
5
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

30
6
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/4

27
7
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/-

0
8
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/-

60
9
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

40
10
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

27
11
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

27
12
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
13
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/-

28
14
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

0
15
03.08.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 5/5

27
16
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

20
17
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

35
18
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
19
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
21
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

22
22
28.09.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 10/-

24
23
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
24
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

38
 Jednotlivci celkem
490/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

0
3
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

0
4
12.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

15
5
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

0
6
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/4

15
7
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/-

-
8
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
9
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

27
10
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

20
11
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
12
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

14
13
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/-

-
14
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

-
15
03.08.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 5/5

15
16
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

15
17
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

-
18
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
19
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
21
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

-
22
28.09.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 10/-

-
23
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
24
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
137/12
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

16>8 Bursa, Sršeň - Zíta, Červenka 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

4>2 Eversfield, Witoš - Červenka, Bešík 7:6, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

64>32 Klíma Max- Červenka Matěj5:7, 6:3, 6:2
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0