Český tenisový svaz

Fejka Matěj

Datum narození:
23.06.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Slavia Plzeň
69 (30)
958 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16>8 Košek, Houdek - Vilt, Fejka 4:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, Tenisklub Cheb - TK Slavia Plzeň
1
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
04.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTK Klatovy
1
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTC Sušice
1
4.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, TK Slavia Plzeň - TK Škoda Plzeň B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, Tenisklub Cheb - TK Slavia Plzeň
3
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
04.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTK Klatovy
1
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTC Sušice
1
4.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, TK Slavia Plzeň - TK Škoda Plzeň B
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

40
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

27
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

30
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

40
5
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

60
6
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

60
7
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/-

35
8
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

43
9
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

43
10
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

60
11
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

43
12
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/-

60
13
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

0
14
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
15
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

35
16
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

43
17
13.07.2019, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/-

30
18
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
19
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

27
21
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
22
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
23
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

45
24
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

30
25
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
862/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

15
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

30
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

20
5
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

15
6
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

27
7
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/-

-
8
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

28
9
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
10
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

27
11
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

0
12
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/-

-
13
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
14
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
15
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
16
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
17
13.07.2019, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/-

-
18
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

27
19
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

45
20
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

0
21
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
22
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
23
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

21
24
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
25
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
327/19
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

8>4 Celina, Fejka - Germala, Švarc 6:0, 6:0
4>2 Celina, Fejka - Slabý, Sirotek 6:0, 6:0
2>1 Vaněk, Jurman - Celina, Fejka 6:1, 2:6, 1:0
získané body: 15 b.
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Kusý, Fejka - Kunst, PROCHÁZKA 6:0, 6:0
4>2 Kusý, Fejka - Macinauer, Nekovář 6:1, 6:1
2>1 Kusý, Fejka - Zapletal, Pugner 6:1, 6:1
získané body: 20 b.
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

16>8 Fejka, Eversfield - Souček, Vortel 6:0, 6:0
8>4 Fejka, Eversfield - Bradík, Pugner 6:0, 6:3
4>2 Fejka, Eversfield - Pešta, Jumar 6:3, 1:6, 1:0
2>1 Duda, Voleský - Fejka, Eversfield 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 20 b.
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

4>2 Fejka, Šidlík - Zachař, Kollert 6:4, 6:0
2>1 Reitinger, Kubec - Fejka, Šidlík 7:6 (1), 6:4
získané body: 15 b.
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

8>4 Šidlík, Fejka - Janda, Novák 6:0, 6:1
4>2 Šidlík, Fejka - Vaněk, Žahour 6:2, 6:1
2>1 Šidlík, Fejka - Mutl, Tuček 6:0, 6:1
získané body: 27 b.
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

8>4 Fejka, Rat - Košvanec, Vávra 6:0, 6:0
4>2 Fejka, Rat - Holub, Pomahač 6:1, 6:3
2>1 Fejka, Rat - Andr, Boháč 6:1, 6:2
získané body: 27 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

8>4 Vilt, Fejka - Škopek, Novák 6:0, 6:0
4>2 Kotrc, Psota - Vilt, Fejka 6:4, 6:3
získané body: 22 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

16>8 Kubec, Vaněk - Krejčí, Fejka 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Fejka, Krejčí - Fencl, Hlavnička 6:2, 6:3
8>4 Fejka, Krejčí - Bryol, Pánek 6:2, 6:4
4>2 Fejka, Krejčí - Fidler, Šidlík 6:3, 6:2
2>1 Fejka, Krejčí - Duda, Fojtů 6:0, 6:0
získané body: 45 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Čank, Majc - Sloboda, Fejka 6:4, 6:4
získané body: 0 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

16>8 Grois, Šefčík - Fejka, Krejčí 6:3, 2:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.