Český tenisový svaz

Buchanevyč Vladislav

Datum narození:
22.09.2008
Platnost reg. do:
08.11.2019
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Aritma Praha
343 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
4.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Spoje Praha A
1
2.
31. 1.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha B
0
3.
31. 1.třída A
25.5.2019, SK Aritma Praha B - TK Sparta Praha B
0
4.
31. 1.třída A
8.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
0
5.
31. 1.třída A
15.6.2019, TK Písnice A - SK Aritma Praha B
4
6.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
4.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Spoje Praha A
0
2.
31. 1.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha B
0
3.
31. 1.třída A
25.5.2019, SK Aritma Praha B - TK Sparta Praha B
0
4.
31. 1.třída A
8.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
0
5.
31. 1.třída A
15.6.2019, TK Písnice A - SK Aritma Praha B
0
6.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

20
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

15
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

40
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

14
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

0
6
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

15
7
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

20
8
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
9
16.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

40
10
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

15
11
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/-

0
12
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/-

20
13
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/5

0
14
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

20
15
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

20
16
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
17
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 5/-

27
18
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
19
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

28
20
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/-

27
21
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

34
22
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

22
23
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

0
24
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

20
25
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

0
26
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

15
27
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
28
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
432/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

10
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

-
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

15
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

14
6
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
7
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

14
8
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
9
16.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

10
10
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

15
11
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/-

-
12
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/-

-
13
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/5

0
14
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
15
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

0
16
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
17
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 5/-

-
18
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
19
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
20
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/-

-
21
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

0
22
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

-
23
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
24
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
25
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

-
26
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

-
27
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
28
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
78/13
16.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Buchanevyč, Zíta - Bambas, Zapletal 6:1, 6:0
4>2 Dufek, Faktor - Buchanevyč, Zíta 7:6 (2), 6:4
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK Aritma Praha A
3
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TJ Spoje Praha A - SK Aritma Praha A
6
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
4
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
1
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
9
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK Aritma Praha A
3
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
3
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TJ Spoje Praha A - SK Aritma Praha A
4
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
5
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
1
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
0
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
5
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39