Český tenisový svaz

Milar Jiří

Datum narození:
25.07.2007
Platnost reg. do:
01.11.2018
Klub:
TC-MJ TENIS Líšeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC-MJ TENIS Líšeň
229 (15)
760 (4)
 
 
2019
TC-MJ TENIS Líšeň
90 (30)
720 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018, Babolat Cup

TKB Hrušovany z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018, Babolat Cup

TKB Hrušovany z.s. (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TK TILIA Brno B
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, TJ Žďár nad Sázavou - TC-MJ TENIS Líšeň
0
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
1
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, Mosilana Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
3
5.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Austerlitz
3
6.
II.TŔÍDA sk.AS
23.6.2018, TC Brno C - TC-MJ TENIS Líšeň
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TK TILIA Brno B
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, TJ Žďár nad Sázavou - TC-MJ TENIS Líšeň
5
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
1
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, Mosilana Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
0
5.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Austerlitz
2
6.
II.TŔÍDA sk.AS
23.6.2018, TC Brno C - TC-MJ TENIS Líšeň
3
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/4

15
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

43
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

53
5
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

27
6
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

40
7
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

35
8
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

25
9
10.02.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 6/6

20
10
17.02.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

27
11
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

40
12
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

0
13
24.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 6/6

20
14
21.04.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

40
15
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
16
02.06.2018, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

0
17
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
18
30.06.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 5/5

40
19
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

20
20
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/9

27
21
01.09.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 6/5

27
22
22.09.2018

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/-

30
23
27.09.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 10/9

24
24
31.07.2018

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
567/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/4

10
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

43
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

21
5
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

0
6
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

10
7
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

18
8
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

0
9
10.02.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 6/6

0
10
17.02.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

0
11
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

15
12
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

0
13
24.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 6/6

0
14
21.04.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

15
15
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

34
16
02.06.2018, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

0
17
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
18
30.06.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
19
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
20
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/9

19
21
01.09.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 6/5

15
22
22.09.2018

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/-

-
23
27.09.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 10/9

10
24
31.07.2018

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
246/21
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

16>8 Řehák, Milar - Badžgoň, Mück 6:2, 7:6 (8)
8>4 Řehák, Milar - Majc, Tkáč 6:4, 6:2
4>2 Dolný, Rojíček - Řehák, Milar 6:2, 6:7 (6), 1:0 (9)
získané body: 14 b.
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Blaška, Lebiš - Kilian, Milar 7:5, 6:2
získané body: 0 b.
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

8>4 Blaška, Milar - Robeš, Zerai 4:6, 6:1, 1:0 (7)
4>2 Grois, Komrska - Blaška, Milar 7:6 (5), 2:6, 1:0 (10)
získané body: 10 b.
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

4>2 Milar, Řehák - Kilian, Prášek 7:6, 3:6, 1:0
2>1 Koryťák, Mazal - Milar, Řehák 3:6, 6:3, 1:0
získané body: 15 b.
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

16>8 Macháček David- Milar Jiří1:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

4>2 Prokeš, Sýkora - Milar, Hanačík 6:7 (5), 6:4, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
30.06.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Milar, Abrman - Matoušek, Baderle 6:0, 6:0
4>2 Milar, Abrman - Sedlář, Michal 6:2, 6:0
2>1 Vaněk, Grulich - Milar, Abrman 6:1, 0:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Milar, Běhal - Kolář, Pulkrabek 6:0, 6:2
4>2 Bairo, Suchan - Milar, Běhal 6:2, 6:2
získané body: 7 b.