Český tenisový svaz

Kvapil Tomáš

Datum narození:
23.08.2008
Platnost reg. do:
20.04.2020
Klub:
TK Frýdlant v Čechách
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Frýdlant v Čechách
487 (9)
943 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
23.06.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - TK Frýdlant v Čechách B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
23.06.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - TK Frýdlant v Čechách B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2C
27.04.2019, TK Frýdlant v Čechách B - TK Frýdlant v Čechách A
4
2.
DS2C
04.05.2019, TK Rochlice Liberec - TK Frýdlant v Čechách B
3
3.
DS2C
11.05.2019, TK Frýdlant v Čechách B - TO TJ Slovan Varnsdorf
1
4.
DS2C
25.05.2019, LTK Liberec B - TK Frýdlant v Čechách B
0
5.
DS2C
08.06.2019, TK Frýdlant v Čechách B - Start Liberec
0
6.
DS2C
15.06.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - TK Frýdlant v Čechách B
0
7.
DS2C
22.06.2019, TK Frýdlant v Čechách B - TK Železný Brod
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2C
27.04.2019, TK Frýdlant v Čechách B - TK Frýdlant v Čechách A
0
2.
DS2C
04.05.2019, TK Rochlice Liberec - TK Frýdlant v Čechách B
1
3.
DS2C
11.05.2019, TK Frýdlant v Čechách B - TO TJ Slovan Varnsdorf
1
4.
DS2C
25.05.2019, LTK Liberec B - TK Frýdlant v Čechách B
0
5.
DS2C
08.06.2019, TK Frýdlant v Čechách B - Start Liberec
3
6.
DS2C
15.06.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - TK Frýdlant v Čechách B
0
7.
DS2C
22.06.2019, TK Frýdlant v Čechách B - TK Železný Brod
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

15
2
05.01.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 10/10

35
3
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

10
4
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

15
5
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

15
6
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

0
7
02.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

20
8
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

0
9
23.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

15
10
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
11
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

20
12
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

0
13
01.06.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

20
14
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
15
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

30
16
08.07.2019, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

15
17
27.07.2019, ARNESPORT CUP 2019

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

15
18
05.08.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/-

20
19
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

30
20
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

30
21
24.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

20
22
31.08.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/4

30
23
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

20
 Jednotlivci celkem
390/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

10
2
05.01.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 10/10

0
3
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

15
4
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

10
5
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

0
6
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

14
7
02.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

-
8
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

10
9
23.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/4

0
10
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
11
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

15
12
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

0
13
01.06.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

15
14
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
15
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
16
08.07.2019, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
17
27.07.2019, ARNESPORT CUP 2019

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

10
18
05.08.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/-

-
19
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

15
20
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
21
24.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
22
31.08.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/4

15
23
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

10
 Jednotlivci celkem
178/21
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Köhler, Kreysa - Kvapil, Zachař 2:6, 6:1, 1:0 (11)
získané body: 0 b.
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

4>2 Kvapil, Slabý - Minx, Pavlok scr.
2>1 Kvapil, Slabý - Dzúr, Černovický 6:4, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 15 b.