Český tenisový svaz

Klíma Filip

Datum narození:
15.07.2008
Platnost reg. do:
03.11.2018
Klub:
TO TJ Tesla Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 5/5

20
2
16.12.2017, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

0
3
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/9

27
5
13.01.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

10
6
17.02.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

0
7
31.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/5

0
8
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TK Holice (P - 200), K: 4/4

10
9
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

16
10
02.06.2018, SEED SERVICE CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 5/4

10
11
30.06.2018

LTC Pardubice (C - 200), K: 4/4

0
12
03.07.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
13
07.07.2018, TC Chrudim Letní pohár - U12

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

7
14
14.07.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

15
15
28.07.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/4

10
16
04.08.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 200), K: 4/4

0
17
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

10
18
18.08.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

20
19
25.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

10
20
01.09.2018, VLABO CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

0
21
15.09.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

0
22
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
175/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 5/5

0
2
16.12.2017, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

0
3
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 9/9

0
5
13.01.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

0
6
17.02.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

10
7
31.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/5

0
8
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TK Holice (P - 200), K: 4/4

5
9
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
10
02.06.2018, SEED SERVICE CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 5/4

0
11
30.06.2018

LTC Pardubice (C - 200), K: 4/4

10
12
03.07.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
13
07.07.2018, TC Chrudim Letní pohár - U12

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

5
14
14.07.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

0
15
28.07.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/4

7
16
04.08.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 200), K: 4/4

7
17
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

15
18
18.08.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

10
19
25.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

10
20
01.09.2018, VLABO CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

7
21
15.09.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

0
22
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 400), K: -/5

7
 Jednotlivci celkem
103/22
13.01.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

32>16 Klíma Filip- Tomíška Václav6:3, 6:0
16>8 Klíma Filip- Svoboda Adam4:6, 6:1, 1:0
8>4 Hloušek František- Klíma Filip6:1, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
13.01.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

8>4 Šrámek, Adam - Dymák, Klíma 6:2, 6:1
získané body: 0 b.
30.06.2018

LTC Pardubice (C - 200), K: 4/4

4>2 Čapek, Klíma - Chaloupka, Machovský 6:2, 6:1
2>1 Bošek, Dymák - Čapek, Klíma 6:4, 7:6
získané body: 10 b.
28.07.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/4

8>4 Ploc, Klíma - Urbánek, Loučka 6:3, 6:1
4>2 Flídr, Vašíček - Ploc, Klíma 7:5, 7:5
získané body: 7 b.
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

4>2 Vojtíšek, Klíma - Chaloupka, Šimonek 6:1, 7:6 (6)
2>1 Vojtíšek, Klíma - Andr, Loučka 6:4, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.