Český tenisový svaz

Doležal Lukáš

Datum narození:
08.07.2007
Platnost reg. do:
09.10.2019
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
ŽLTC Brno
294 (12)
 
 
 
2019
ŽLTC Brno
159 (20)
875 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA BS
19.5.2018, Tatran Starý Lískovec - Slovácký TK Břeclav
1
2.
III.TŘÍDA BS
26.5.2018, TKB Hrušovany z.s. - Tatran Starý Lískovec
1
3.
III.TŘÍDA BS
9.6.2018, Tatran Starý Lískovec - TC Brno E
0
4.
III.TŘÍDA BS
16.6.2018, TJ Brno-Komín - Tatran Starý Lískovec
1
5.
III.TŘÍDA BS
23.6.2018, Tatran Starý Lískovec - SHARK Brno
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA BS
19.5.2018, Tatran Starý Lískovec - Slovácký TK Břeclav
1
2.
III.TŘÍDA BS
26.5.2018, TKB Hrušovany z.s. - Tatran Starý Lískovec
1
3.
III.TŘÍDA BS
9.6.2018, Tatran Starý Lískovec - TC Brno E
0
4.
III.TŘÍDA BS
16.6.2018, TJ Brno-Komín - Tatran Starý Lískovec
1
5.
III.TŘÍDA BS
23.6.2018, Tatran Starý Lískovec - SHARK Brno
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/-

0
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

28
4
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

25
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
6
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

0
7
10.02.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

27
8
24.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

27
9
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

0
10
24.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
11
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/-

0
12
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

20
13
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

25
14
30.06.2018, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

30
15
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

0
16
09.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

0
17
13.07.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 5/5

15
18
18.07.2018

TK Kunštát (C - 200), K: 4/-

10
19
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

0
20
31.07.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 5/-

20
21
11.08.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

15
22
23.08.2018, 31.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 11/10

0
23
27.08.2018

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

0
24
31.08.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

30
25
08.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
26
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
27
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
297/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/-

-
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

10
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

0
4
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
6
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

15
7
10.02.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

14
8
24.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

0
9
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

0
10
24.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
11
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/-

-
12
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

0
13
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

20
14
30.06.2018, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

0
16
09.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

-
17
13.07.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 5/5

15
18
18.07.2018

TK Kunštát (C - 200), K: 4/-

-
19
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

10
20
31.07.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 5/-

-
21
11.08.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

0
22
23.08.2018, 31.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 11/10

0
23
27.08.2018

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

19
24
31.08.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

15
25
08.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
26
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
27
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
168/21
10.02.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

8>4 Havel, Doležal - Barusel, Kubát 6:0, 6:1
4>2 Robeš, Prášek - Havel, Doležal 6:3, 6:7, 1:0
získané body: 14 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

32>16 Doležal, Duchoň - Derenin, Pajer 5:7, 7:6, 1:0
16>8 Čepl, Volf - Doležal, Duchoň 6:2, 6:0
získané body: 10 b.
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: -/4

8>4 Halamíček, Doležal - Zerai, Walsh 7:6 (6), 4:6, 1:0 (8)
4>2 Halamíček, Doležal - Ryska, Holík scr.
2>1 Halamíček, Doležal - Bairo, Suchan 6:3, 7:5
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018, ŽLTC Brno - TK AGROFERT Prostějov
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, ŽLTC Brno - HTK Třebíč
12
1.
I.TŔÍDA M
27.5.2018, SK Tenis Tišnov - ŽLTC Brno B
12
2.
I.TŔÍDA M
10.6.2018, ŽLTC Brno B - TK TILIA Brno
12
3.
I.TŔÍDA M
17.6.2018, TC Brno B - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018, ŽLTC Brno - TK AGROFERT Prostějov
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, ŽLTC Brno - HTK Třebíč
12
1.
I.TŔÍDA M
27.5.2018, SK Tenis Tišnov - ŽLTC Brno B
8
2.
I.TŔÍDA M
10.6.2018, ŽLTC Brno B - TK TILIA Brno
0
3.
I.TŔÍDA M
17.6.2018, TC Brno B - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56