Český tenisový svaz

Merta Jakub

Datum narození:
11.11.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
ŽLTC Brno
396 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
27.4.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - ŽLTC Brno E
0
2.
II.TŘÍDA BS
4.5.2019, ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová B
0
3.
II.TŘÍDA BS
11.5.2019, Tenisový klub Tesla Brno - ŽLTC Brno E
1
4.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová A
0
5.
II.TŘÍDA BS
15.6.2019, ŽLTC Brno E - TK Blansko
0
6.
II.TŘÍDA BS
22.6.2019, ŽLTC Brno E - BLTC Brno
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
27.4.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - ŽLTC Brno E
0
2.
II.TŘÍDA BS
4.5.2019, ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová B
0
3.
II.TŘÍDA BS
11.5.2019, Tenisový klub Tesla Brno - ŽLTC Brno E
0
4.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová A
0
5.
II.TŘÍDA BS
15.6.2019, ŽLTC Brno E - TK Blansko
0
6.
II.TŘÍDA BS
22.6.2019, ŽLTC Brno E - BLTC Brno
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
15.6.2019, II.TŘÍDA BS
ŽLTC Brno E - TK Blansko
team Majda, Merta - , scr.
získané body: 0 b.
22.6.2019, II.TŘÍDA BS
ŽLTC Brno E - BLTC Brno
team Majda, Merta - Ježek, Broža 7:5, 1:6, 6:4
získané body: 1 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/-

0
2
12.01.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

0
3
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/6

0
4
26.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

7
5
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/6

0
6
02.03.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

4
7
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
8
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/6

0
9
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

15
10
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 6/5

0
11
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/-

0
12
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
13
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
14
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
15
13.07.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/4

10
16
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

10
17
23.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

10
18
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

0
19
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 6/5

14
20
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
21
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

0
22
17.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/-

10
23
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
24
26.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/9

0
25
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

10
26
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
27
21.09.2019

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
28
28.09.2019, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
136/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/-

-
2
12.01.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

0
3
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/6

0
4
26.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

0
5
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/6

0
6
02.03.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

7
7
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

10
8
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/6

0
9
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

0
10
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 6/5

0
11
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/-

-
12
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
13
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

7
14
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
15
13.07.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/4

0
16
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

7
17
23.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

5
18
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
19
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 6/5

0
20
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
21
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

0
22
17.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/-

-
23
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
24
26.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/9

0
25
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

5
26
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

5
27
21.09.2019

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

10
28
28.09.2019, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
80/25
26.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

8>4 Sandecky, Všetečka - Merta, Truska 3:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
02.03.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

8>4 Merta, Kučera - PALME, Svoboda 7:6 (8), 2:6, 1:0 (10)
4>2 Merta, Kučera - Žák, Truska scr.
2>1 Merta, Kučera - Harásek, Kašparovský 6:1, 6:3
získané body: 7 b.
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

8>4 Merta, Ferenc - Trostr, Harásek 6:2, 6:1
4>2 Merta, Ferenc - Šrenk, Pozdenkov 6:4, 6:3
2>1 Mlčůch, Makovský - Merta, Ferenc 6:2, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Merta, Ferenc - Uher, Hrstka 6:1, 6:0
4>2 Prášek, Prášek - Merta, Ferenc 4:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

16>8 Průdek, Merta - Šnajdr, Nevrlý 6:1, 6:1
8>4 Průdek, Merta - Pozdenkov, Mudra scr.
4>2 Němec, Veselý - Průdek, Merta 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
23.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

16>8 Merta, Průdek - Kučera, Mudra 6:1, 6:2
8>4 Mazal, Kučera - Merta, Průdek 6:0, 6:4
získané body: 5 b.
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

8>4 Merta, Průdek - Brychta, Pavlík 6:2, 7:5
4>2 Merta, Průdek - Rocher, Rocher 7:6 (3), 6:3
2>1 LUKŠ, Žák - Merta, Průdek 7:5, 6:4
získané body: 10 b.
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

8>4 Dzúr, Vomastek - Minx, Merta 6:1, 2:6, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

64>32 Spáčil Jan- Merta Jakub6:1, 6:2
získané body: 0 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Kilian, Doležal - Fencl, Merta 6:4, 6:0
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, TC-MJ TENIS Líšeň - ŽLTC Brno B
1
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, ŽLTC Brno C - TC Bajda Kroměříž
1
2.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Fatra Napajedla - ŽLTC Brno C
4
3.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, ŽLTC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
4.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, ŽLTC Brno C - TC Brno C
1
5.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - ŽLTC Brno C
4
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, TC-MJ TENIS Líšeň - ŽLTC Brno B
1
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, ŽLTC Brno C - TC Bajda Kroměříž
7
2.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Fatra Napajedla - ŽLTC Brno C
0
3.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, ŽLTC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
0
4.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, ŽLTC Brno C - TC Brno C
3
5.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - ŽLTC Brno C
4
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25
16.6.2019, II.TŔÍDA BM
ŽLTC Brno C - TC Brno C
team Majda, Merta - Hlaváč, Vičík 6:1, 6:1
získané body: 3 b.