Český tenisový svaz

Mazal Matyáš

Datum narození:
22.06.2007
Platnost reg. do:
07.10.2020
Klub:
TK Blansko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Blansko
414 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
17.6.2018, TK Spartak Jihlava C - TK Blansko
0
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
24.6.2018, TK Blansko - ŽLTC Brno C
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
17.6.2018, TK Spartak Jihlava C - TK Blansko
1
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
24.6.2018, TK Blansko - ŽLTC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.07.2018, Turnaj st.žactvo

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

0
2
15.08.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.07.2018, Turnaj st.žactvo

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

7
2
15.08.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
14/2
15.08.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

8>4 Markus, Mazal - Votřel, Votřel 6:1, 6:0
4>2 Krňávek, Šauer - Markus, Mazal 7:6, 2:6, 7:6
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
28.4.2018, BLTC Brno - TK Blansko
0
2.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová A
0
3.
II.TŘÍDA BS
19.5.2018, LTC Hodonín - TK Blansko
0
4.
II.TŘÍDA BS
26.5.2018, TK Blansko - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
5.
II.TŘÍDA BS
9.6.2018, TC Bajda Kroměříž - TK Blansko
0
6.
II.TŘÍDA BS
16.6.2018, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
1
7.
II.TŘÍDA BS
23.6.2018, Sokol Lanžhot - TK Blansko
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
28.4.2018, BLTC Brno - TK Blansko
0
2.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová A
0
3.
II.TŘÍDA BS
19.5.2018, LTC Hodonín - TK Blansko
4
4.
II.TŘÍDA BS
26.5.2018, TK Blansko - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
5.
II.TŘÍDA BS
9.6.2018, TC Bajda Kroměříž - TK Blansko
0
6.
II.TŘÍDA BS
16.6.2018, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
2
7.
II.TŘÍDA BS
23.6.2018, Sokol Lanžhot - TK Blansko
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
16.6.2018, II.TŘÍDA BS
TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
team Markus, Mazal - Svoboda, Miča 6:1, 5:7, 6:0
získané body: 2 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

0
2
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/-

0
3
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
4
13.01.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/5

0
5
20.01.2018, Mlynhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
6
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

18
7
17.02.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/-

0
8
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

0
9
03.03.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 400), K: 4/4

15
10
10.03.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

15
11
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
24.03.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 5/4

0
13
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/6

0
14
31.03.2018, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

10
15
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

15
16
21.04.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

20
17
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
18
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

18
19
30.06.2018, Střekov cup

TJ Sokol Ústí n.L. (C - 250), K: 4/4

15
20
07.07.2018, TC Chrudim Letní pohár - U12

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
13.07.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 5/5

15
22
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

0
23
24.07.2018, Turnaj ml.žactvo

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

15
24
28.07.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 5/5

15
25
04.08.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

15
26
13.08.2018

TK Spartak Jihlava (B - 300), K: 9/8

0
27
14.08.2018, tenisový turnaj

Sokol Rudice (C - 200), K: 4/4

0
28
18.08.2018

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

0
29
25.08.2018, Tenis centrum J.Hradec open

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 5/-

20
30
01.09.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 5/5

0
31
08.09.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
32
15.09.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

20
33
22.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
251/33

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

0
2
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/-

-
3
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
4
13.01.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/5

0
5
20.01.2018, Mlynhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
6
03.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 7/7

0
7
17.02.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/-

-
8
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

20
9
03.03.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 400), K: 4/4

0
10
10.03.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

10
11
17.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
24.03.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 5/4

10
13
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/6

0
14
31.03.2018, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

10
15
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

15
16
21.04.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

0
17
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
18
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

0
19
30.06.2018, Střekov cup

TJ Sokol Ústí n.L. (C - 250), K: 4/4

0
20
07.07.2018, TC Chrudim Letní pohár - U12

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
13.07.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 5/5

10
22
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

-
23
24.07.2018, Turnaj ml.žactvo

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

10
24
28.07.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 5/5

10
25
04.08.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

0
26
13.08.2018

TK Spartak Jihlava (B - 300), K: 9/8

0
27
14.08.2018, tenisový turnaj

Sokol Rudice (C - 200), K: 4/4

10
28
18.08.2018

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

15
29
25.08.2018, Tenis centrum J.Hradec open

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 5/-

-
30
01.09.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 5/5

0
31
08.09.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
32
15.09.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

0
33
22.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
135/29
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

8>4 Grois, Šnajdr - Dočekal, Mazal 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

4>2 Koryťák, Mazal - Zerai, Kosík 6:2, 6:3
2>1 Koryťák, Mazal - Milar, Řehák 3:6, 6:3, 1:0
získané body: 20 b.
10.03.2018

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

8>4 Mazal, Šrámek - Bartoň, Pávek 6:0, 6:0
4>2 Mazal, Šrámek - Suchánek, Zeman 6:1, 6:1
2>1 Flídr, Vašek - Mazal, Šrámek 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
24.03.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 5/4

4>2 Kilian, Mazal - Váňa, Michal 6:3, 7:5
2>1 Berka, Pospíšil - Kilian, Mazal 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

16>8 Bairo Dylan- Mazal Matyáš7:6 (3), 6:2
získané body: 0 b.
28.07.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 5/5

8>4 Mazal, Petrák - Petrů, Králík 6:3, 6:1
4>2 Malý, Zeman - Mazal, Petrák 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
18.08.2018

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Markus, Mazal - Hromek, Šperka 6:1, 6:0
4>2 Markus, Mazal - Lebiš, Hloušek 6:4, 6:1
2>1 Markus, Mazal - Kučera, Hotař 6:3, 6:2
získané body: 15 b.
01.09.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 5/5

8>4 Zerai, Kuchař - Havránek, Mazal 6:2, 3:6, 1:0
získané body: 0 b.
22.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

8>4 Kilian, Mazal - Studený, Pleva 6:1, 6:0
4>2 Kilian, Mazal - Směřička, Homolka 6:4, 4:6, 1:0 (4)
2>1 Kilian, Mazal - Havránek, Halamíček 7:6 (5), 6:1
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
29.4.2018, TC Brno C - TK Blansko
6
2.
II.TŔÍDA BM
6.5.2018, TK Blansko - TC Bajda Kroměříž
0
3.
II.TŔÍDA BM
20.5.2018, TK Zlín B - TK Blansko
0
4.
II.TŔÍDA BM
27.5.2018, TK Blansko - LTC Hodonín
1
5.
II.TŔÍDA BM
10.6.2018, ŽLTC Brno C - TK Blansko
1
6.
II.TŔÍDA BM
17.6.2018, TK Blansko - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
4
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
29.4.2018, TC Brno C - TK Blansko
0
2.
II.TŔÍDA BM
6.5.2018, TK Blansko - TC Bajda Kroměříž
15
3.
II.TŔÍDA BM
20.5.2018, TK Zlín B - TK Blansko
0
4.
II.TŔÍDA BM
27.5.2018, TK Blansko - LTC Hodonín
2
5.
II.TŔÍDA BM
10.6.2018, ŽLTC Brno C - TK Blansko
1
6.
II.TŔÍDA BM
17.6.2018, TK Blansko - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
4
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34
6.5.2018, II.TŔÍDA BM
TK Blansko - TC Bajda Kroměříž
team Markus, Mazal - Kružík, Berka 6:0, 1:6, 7:6
získané body: 15 b.
20.5.2018, II.TŔÍDA BM
TK Zlín B - TK Blansko
team Tkáč, Majc - Mazal, Sychra 6:1, 6:0
získané body: 0 b.
27.5.2018, II.TŔÍDA BM
TK Blansko - LTC Hodonín
team Markus, Mazal - Pleša, Krause 6:0, 6:0
získané body: 2 b.
10.6.2018, II.TŔÍDA BM
ŽLTC Brno C - TK Blansko
team Šimek, Majda - Markus, Mazal 0:6, 0:6
získané body: 1 b.