Český tenisový svaz

Laššan Radek

Datum narození:
10.08.2009
Platnost reg. do:
12.10.2022
Klub:
TC BORS CLUB-STK Břeclav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Jiskra Otrokovice
0
2.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
3.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TK Znojmo
0
4.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TC Brno. B - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Jiskra Otrokovice
0
2.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
3.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TK Znojmo
0
4.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TC Brno. B - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

10
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/-

0
3
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/-

0
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
6
12.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

15
7
19.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

14
8
26.01.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
9
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/4

20
10
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

30
11
02.03.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 5/5

10
12
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

0
13
16.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/6

0
14
23.03.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

10
15
30.03.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
16
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 6/5

14
17
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

34
18
01.06.2019, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 200), K: 4/-

30
19
29.06.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

7
20
06.07.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 11/11

0
21
13.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

7
22
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
23
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 6/4

20
24
03.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 6/6

0
25
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 6/5

20
26
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

19
27
17.08.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
28
24.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

20
29
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

0
30
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
31
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

24
32
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
386/32

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

0
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/-

-
3
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/-

-
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
6
12.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

10
7
19.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

7
8
26.01.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
9
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 5/4

0
10
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

0
11
02.03.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 5/5

7
12
09.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 12/12

0
13
16.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 6/6

14
14
23.03.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

15
15
30.03.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

10
16
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 6/5

10
17
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
18
01.06.2019, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 200), K: 4/-

-
19
29.06.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

0
20
06.07.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 11/11

0
21
13.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

7
22
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
23
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 6/4

0
24
03.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 6/6

14
25
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 6/5

10
26
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

0
27
17.08.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
28
24.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

15
29
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
30
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
31
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
32
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
144/26
12.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

8>4 Laššan, Průdek - Fridrich, Maňák 6:0, 6:3
4>2 Laššan, Průdek - Ondrůšek, Remeš 4:6, 6:3, 1:0 (5)
2>1 Váňa, Bodlák - Laššan, Průdek 6:4, 6:0
získané body: 10 b.
19.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

16>8 Laššan, Remeš - Gerža, Hanák 6:1, 3:6, 1:0 (8)
8>4 Váňa, Goca - Laššan, Remeš 6:0, 6:0
získané body: 7 b.
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 6/4

8>4 Wirgler, Dujka - Váňa, Laššan 3:6, 6:1, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
03.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 6/6

8>4 Krajča, Laššan - Michal, Směřička 2:6, 6:4, 1:0 (4)
4>2 Váňa, Goca - Krajča, Laššan 6:0, 3:6, 1:0 (4)
získané body: 14 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

64>32 Laššan Radek- Kubát Jan6:2, 0:6, 6:4
32>16 Šnajdr Denis- Laššan Radek6:1, 6:0
získané body: 19 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Kylsán, Zeman - Váňa, Laššan 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
24.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Vomela, Laššan - Papajík, Dvořák 6:1, 6:1
4>2 Vomela, Laššan - Přikryl, Kuba 6:1, 6:1
2>1 Vomela, Laššan - Gebel, Různar 6:0, 6:1
získané body: 15 b.