Český tenisový svaz

Laššan Radek

Datum narození:
10.08.2009
Platnost reg. do:
12.10.2022
Klub:
TC BORS CLUB
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC BORS CLUB-STK Břeclav
169 (20)
 
 
 
15.02.2020

SK Raketa o.s. (B - 600), K: 8/8

16>8 Šrenk, Laššan - Odstrčil, Robeš 6:2, 6:3
8>4 Pytel, Prokeš - Šrenk, Laššan 6:3, 6:0
získané body: 16 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
6.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TK Vyškov
1
2.
II.TŘÍDA BS
20.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
3.
II.TŘÍDA BS
27.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
6.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TK Vyškov
1
2.
II.TŘÍDA BS
20.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
3.
II.TŘÍDA BS
27.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

25
2
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

43
3
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

0
4
28.12.2019, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 12/12

53
6
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

43
7
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/-

0
8
22.02.2020, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 5/5

40
9
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

43
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

53
11
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 11/11

43
12
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

45
13
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

55
15
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

27
16
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

30
17
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

30
18
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
19
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

30
20
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
21
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

30
22
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

0
23
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/-

0
24
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

46
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

36
 Jednotlivci celkem
722/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

18
2
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

0
3
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

-
4
28.12.2019, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 6/6

27
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 12/12

0
6
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

28
7
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/-

-
8
22.02.2020, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 5/5

20
9
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

34
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

0
11
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 11/11

28
12
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
13
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

19
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

28
16
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

22
17
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

27
18
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
19
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

0
20
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
21
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

45
22
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

-
23
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/-

-
24
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
318/19
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

16>8 Vágner, Novák - Dymák, Laššan 6:4, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

32>16 Laššan Radek- Novotný Jakub6:1, 6:0
16>8 Svoboda Josef- Laššan Radek3:6, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 27 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

16>8 Dymák, Laššan - Holý, Šmejc 6:0, 6:2
8>4 Rat, Svoboda - Dymák, Laššan 6:1, 6:3
získané body: 28 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

16>8 Hrbáč, Laššan - Witoš, Moravec 6:3, 7:6 (7)
8>4 Hrbáč, Laššan - Prusenovský, Majc scr.
4>2 Sloboda, Rakouš - Hrbáč, Laššan 6:2, 6:4
získané body: 27 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Vágner, Novák - Dufek, Laššan 3:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

8>4 Laššan, Robenek - Kabrhel, Šára 6:1, 6:4
4>2 Laššan, Robenek - Dufek, Fencl 6:4, 6:1
2>1 Laššan, Robenek - Kotrba, Vilt 6:2, 6:3
získané body: 45 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK AGROFERT Prostějov - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - ŽLTC Brno B
1
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Znojmo - TC BORS CLUB-STK Břeclav
20
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK AGROFERT Prostějov - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - ŽLTC Brno B
1
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Znojmo - TC BORS CLUB-STK Břeclav
16
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38