Český tenisový svaz

Ondrůšek Antonín

Datum narození:
09.12.2008
Platnost reg. do:
07.11.2020
Klub:
SK Uherský Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Uherský Brod
652 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. DD
28.4.2019, SK Uherský Brod - TK Kyjov
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. DD
5.5.2019, Tenisový klub Bzenec - SK Uherský Brod
0
3.
28. III.TŘÍDA sk. DD
12.5.2019, SK Uherský Brod - LTC Hodonín C
0
4.
28. III.TŘÍDA sk. DD
26.5.2019, TK Kunovice - SK Uherský Brod
1
5.
28. III.TŘÍDA sk. DD
23.6.2019, Orel jednota Uherský Brod - SK Uherský Brod
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. DD
28.4.2019, SK Uherský Brod - TK Kyjov
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. DD
5.5.2019, Tenisový klub Bzenec - SK Uherský Brod
0
3.
28. III.TŘÍDA sk. DD
12.5.2019, SK Uherský Brod - LTC Hodonín C
0
4.
28. III.TŘÍDA sk. DD
26.5.2019, TK Kunovice - SK Uherský Brod
1
5.
28. III.TŘÍDA sk. DD
23.6.2019, Orel jednota Uherský Brod - SK Uherský Brod
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/7

0
2
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/-

0
3
12.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

10
4
19.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

0
5
02.02.2019

TK Zlín (C - 400), K: 7/-

0
6
09.02.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/-

15
7
16.02.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

0
8
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/6

14
9
02.03.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 5/5

10
10
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

20
11
23.03.2019, TJ Mez Vsetín

TJ MEZ Vsetín (C - 400), K: 5/4

20
12
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 7/6

18
13
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

15
14
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/-

0
15
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/-

34
16
01.06.2019, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/5

0
17
29.06.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

10
18
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

20
19
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
20
13.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

20
21
03.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 6/-

0
22
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/6

0
23
26.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/9

22
24
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

10
25
07.09.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/4

0
26
14.09.2019

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

15
27
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
253/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/7

13
2
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/-

-
3
12.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

0
4
19.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

0
5
02.02.2019

TK Zlín (C - 400), K: 7/-

-
6
09.02.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/-

-
7
16.02.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

0
8
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/6

14
9
02.03.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 5/5

10
10
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
11
23.03.2019, TJ Mez Vsetín

TJ MEZ Vsetín (C - 400), K: 5/4

0
12
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 7/6

0
13
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

7
14
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/-

-
15
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/-

-
16
01.06.2019, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/5

7
17
29.06.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

7
18
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

7
19
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
20
13.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

7
21
03.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 6/-

-
22
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/6

10
23
26.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/9

19
24
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

7
25
07.09.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/4

0
26
14.09.2019

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

7
27
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
115/20
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

4>2 Lošák, Germala - Ondrůšek, Salot 6:2, 6:7 (5), 1:0 (5)
získané body: 0 b.
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/6

32>16 Šima Patrik- Ondrůšek Antonín4:6, 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/6

16>8 Frič, Ondrůšek - Daněk, Odložilík 6:4, 6:2
8>4 Němeček, Váňa - Frič, Ondrůšek 6:2, 6:0
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA CM
5.5.2019, SK Uherský Brod - TK Kyjov
4
2.
III.TŔÍDA CM
12.5.2019, TJ Jiskra Strážnice - SK Uherský Brod
4
3.
III.TŔÍDA CM
26.5.2019, SK Uherský Brod - Orel jednota Uherský Brod
4
4.
III.TŔÍDA CM
9.6.2019, Tenisový klub Vracov, z.s. - SK Uherský Brod
1
5.
III.TŔÍDA CM
16.6.2019, SK Uherský Brod - Slovan Hodonín
1
6.
III.TŔÍDA CM
23.6.2019, SK Uherský Brod - Sokol Lanžhot
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA CM
5.5.2019, SK Uherský Brod - TK Kyjov
4
2.
III.TŔÍDA CM
12.5.2019, TJ Jiskra Strážnice - SK Uherský Brod
0
3.
III.TŔÍDA CM
26.5.2019, SK Uherský Brod - Orel jednota Uherský Brod
4
4.
III.TŔÍDA CM
9.6.2019, Tenisový klub Vracov, z.s. - SK Uherský Brod
2
5.
III.TŔÍDA CM
16.6.2019, SK Uherský Brod - Slovan Hodonín
1
6.
III.TŔÍDA CM
23.6.2019, SK Uherský Brod - Sokol Lanžhot
2
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25