Český tenisový svaz

Kalousek Kryštof

Datum narození:
20.02.2006
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
TC Ostrava Nová Ves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Ostrava Nová Ves
389 (12)
 
 
 
2018
TC Ostrava Nová Ves
190 (15)
 
 
 
2019
TC Ostrava Nová Ves
100 (1)
333 (9)
 
 
2020
TC Ostrava Nová Ves
 
78 (25)
838 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
01.05.2019, TC Ostrava Nová Ves - TO VOKD Ostrava-Poruba
0
2.
Oblastní soutěž skupina A
22.06.2019, TC Ostrava Nová Ves - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
01.05.2019, TC Ostrava Nová Ves - TO VOKD Ostrava-Poruba
0
2.
Oblastní soutěž skupina A
22.06.2019, TC Ostrava Nová Ves - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK JC Sport Opava B
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
08.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
09.06.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK SC OSTRAVA B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK JC Sport Opava B
2
2.
Oblastní soutěž skupina A
08.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
09.06.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK SC OSTRAVA B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

20
2
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

27
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

18
5
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
6
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

20
7
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

15
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

0
9
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/5

15
11
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
12
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

22
13
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

14
14
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

15
15
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

0
16
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

0
17
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

30
18
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
19
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

19
20
29.06.2019, ELCOM CUP 2019

TK Bystřice n.Pernštejnem (C - 200), K: 4/4

20
21
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

45
22
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

45
23
20.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

30
24
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
25
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
26
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

40
27
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
28
14.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 5/5

10
29
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

22
30
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

16
31
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

32
32
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

0
33
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

0
34
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

24
35
28.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
557/34

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

15
2
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

10
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

18
5
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
6
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

7
7
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

15
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
9
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/5

20
11
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
12
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

14
14
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

20
15
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

10
16
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

27
17
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
18
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
19
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

10
20
29.06.2019, ELCOM CUP 2019

TK Bystřice n.Pernštejnem (C - 200), K: 4/4

0
21
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
23
20.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

10
24
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

22
26
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

20
27
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
28
14.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 5/5

10
29
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

16
30
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
31
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
32
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
33
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
34
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

-
35
28.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: -/4

5
 Jednotlivci celkem
294/29
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

8>4 Bill, Kalousek - Drastík, Kinček 6:0, 6:1
4>2 Bill, Kalousek - Kuřitka, Kuřitka 2:6, 7:6, 1:0 (8)
2>1 Bartoš, Beneš - Bill, Kalousek 7:6, 0:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

16>8 Kalousek, Bartoš - Brodecký, Bednarz 6:0, 6:0
8>4 Tajdus, Bonk - Kalousek, Bartoš 3:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

4>2 Kalousek, Olša - Pelc, Ševčík 6:0, 6:3
2>1 Kalousek, Olša - Šulák, Beneš 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

4>2 Beneš, Kalousek - Ševčík, Šulák 6:2, 6:1
2>1 Beneš, Kalousek - Bárta, Řehák 6:3, 6:3
získané body: 20 b.
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

4>2 Beneš, Kalousek - Kinček, Drastík 1:6, 6:4, 1:0 (6)
2>1 Beneš, Kalousek - Šulák, Ševčík 6:3, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

8>4 Klimas, Knesl - Beneš, Kalousek 6:2, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

16>8 Kalousek, Olša - Bartoš, Mück 6:1, 6:3
8>4 Kalousek, Olša - Káňa, Kuřitka 6:0, 6:4
4>2 Krakovský, Starý - Kalousek, Olša 6:3, 6:7 (3), 1:0 (6)
získané body: 22 b.
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

8>4 Šulák, Kalousek - Ocásek, Pelc 6:3, 6:3
4>2 Šulák, Kalousek - Řehák, Řehák 2:6, 6:3, 1:0 (11)
2>1 Šulák, Kalousek - Káňa, Šimeček 6:3, 6:0
získané body: 20 b.
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Berka, Hanačík - Kalousek, Ševčík 7:6 (5), 6:7, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
14.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 5/5

32>16 Kalousek Kryštof- Šrubař Adam6:7 (4), 6:4, 1:0 (4)
16>8 Pešat Oliver- Kalousek Kryštof4:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

16>8 Olša, Kalousek - Mauler, Mrvík 6:0, 6:0
8>4 Vašenka, Hanák - Olša, Kalousek 6:2, 6:1
získané body: 16 b.