Český tenisový svaz

Rybka Jan

Datum narození:
16.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK PRECHEZA Přerov o.s.
249 (15)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
06.06.2020, SLOVAN HRANICE, z.s.(3) - TK Gymnázium Uničov(8)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
20.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - SLOVAN HRANICE, z.s.(3)
0
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, SLOVAN HRANICE, z.s.(3) - Tenisový klub Bruntál, z.s.(6)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
06.06.2020, SLOVAN HRANICE, z.s.(3) - TK Gymnázium Uničov(8)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
20.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - SLOVAN HRANICE, z.s.(3)
0
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, SLOVAN HRANICE, z.s.(3) - Tenisový klub Bruntál, z.s.(6)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
28.12.2019, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 6/6

8>4 Rybka, Rybka - Nevrlý, Kotek 6:0, 6:2
4>2 Majc, Prusenovský - Rybka, Rybka 7:6 (1), 6:1
získané body: 14 b.
04.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

16>8 Rybka Jan- Šnorich Matias6:3, 7:6 (4)
8>4 Rybka Jan- Kazík Martin6:3, 7:6 (4)
4>2 Rybka Jan- Lošák Petr6:0, 7:5
2>1 Vymazal Kryštof- Rybka Jan3:6, 6:1, 1:0 (2)
získané body: 27 b.
04.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

8>4 Rybka, Rybka - Dvořák, Papajík 6:4, 6:0
4>2 Veselý, Remeš - Rybka, Rybka 4:6, 6:3, 1:0 (12)
získané body: 10 b.
22.02.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: -/5

4>2 Rybka, Rybka - Kazík, Hrdlička 3:6, 6:3, 1:0 (6)
2>1 Rybka, Rybka - Holý, Dvořák 6:4, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) - SK LAMA o.s. A (8)
3
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) - TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
4
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) - SK LAMA o.s. A (8)
5
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) - TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
0
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
11
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23