Datum narození: | 19.11.2008 |
Platnost reg. do: | 15.04.2025 |
Klub: | Jiskra Otrokovice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | Jiskra Otrokovice | 1027 (4) | |||
2021 | Jiskra Otrokovice | 330 (1) | |||
2022-Z | Jiskra Otrokovice | 384 (4) |
|||
2022-L | Jiskra Otrokovice | 296 (6) |
|||
2023-Z | Jiskra Otrokovice | 265 (1) |
796 (3) | ||
2023-L | Jiskra Otrokovice | 375 (1) |
617 (4) | ||
2024-Z | Jiskra Otrokovice | 395 (6) | |||
2024-L | Jiskra Otrokovice | 369 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | VALOUCH Radim | - | Mrkvica Dominik | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
8>4 | Kuchař Saša | - | VALOUCH Radim | 6:3, 6:0 |
získané body: 10 b. |
02.12.2023TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žák, Chovanec | - | VALOUCH, Rybka | 6:2, 2:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | VALOUCH Radim | - | Papajík Jakub | 6:1, 3:6, 1:0 (9) |
16>8 | Schaur Roman | - | VALOUCH Radim | 6:2, 6:7 (3), 1:0 (5) |
získané body: 9 b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Merta, Brtník | - | Mudra, VALOUCH | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Prince CupSK Zlín-Mladcová (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Němeček Marek | - | VALOUCH Radim | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Prince CupSK Zlín-Mladcová (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Průdek, Bohatý | - | VALOUCH, Lukáš | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Dufek Šimon | - | VALOUCH Radim | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Dufek, Doležal | - | VALOUCH, Veselý | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Merta Jakub | - | VALOUCH Radim | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | VALOUCH Radim | - | Žák Martin | 6:2, 6:4 |
8>4 | Homolka Filip | - | VALOUCH Radim | 6:0, 6:1 |
získané body: 10 b. |
09.03.2024TK Zlín (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | VALOUCH Radim | - | Brtník Jan | 6:2, 6:4 |
16>8 | Hanačík Antonín | - | VALOUCH Radim | 6:1, 6:1 |
získané body: 9 b. |
09.03.2024TK Zlín (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Němeček, Ostravský | - | Žák, VALOUCH | 6:1, 5:7, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | VALOUCH Radim | - | Něnička Dominik | 6:0, 6:1 |
8>4 | Prusenovský Jan | - | VALOUCH Radim | 6:3, 6:2 |
získané body: 10 b. |
16.03.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Veselý, Mrkvica | - | VALOUCH, Žák | 7:5, 6:7 (4), 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |