Český tenisový svaz

Lelek Petr

Datum narození:
14.04.2010
Platnost reg. do:
10.10.2020
Klub:
TK Hlinsko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

16>8 Lelek Petr- Šulc Jan6:2, 6:3
8>4 Drápela Daniel- Lelek Petr6:1, 6:0
získané body: 10 b.
04.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

8>4 Kastner, Kozel - Šulc, Lelek 6:1, 6:2
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
1.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
6.6.2020, LTC Pardubice B (3) - TK Hlinsko B (6)
1
2.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC Chrudim B (5) - TK Hlinsko B (6)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
1.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
6.6.2020, LTC Pardubice B (3) - TK Hlinsko B (6)
0
2.
37 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC Chrudim B (5) - TK Hlinsko B (6)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
07.12.2019

TK Choceň (C - 400), K: 5/4

4>2 Maršík, Lelek - Suchánek, Adámek 7:5, 6:2
2>1 Kozel, Záhornický - Maršík, Lelek 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
01.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

8>4 Novák, Lelek - Pražma, Jedlička 6:0, 6:2
4>2 Baštýř, Mikeš - Novák, Lelek 6:4, 6:4
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TC Chrudim z.s. (1) - TO TJ Tesla Pardubice B (8)
1
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Havlíčkův Brod (2)
1
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TC Chrudim z.s. (1) - TO TJ Tesla Pardubice B (8)
4
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Havlíčkův Brod (2)
8
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14