Český tenisový svaz

Staněk jiří

Datum narození:
22.06.2008
Platnost reg. do:
03.10.2020
Klub:
TK Radošovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Radošovice
710 (6)
 
 
 
2020
TK Radošovice
308 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

0
2
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
2
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

15
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
6
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

10
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

14
8
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
9
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

10
10
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
11
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

10
12
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

0
13
23.02.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

15
14
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
15
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

10
16
23.03.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/-

0
17
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
18
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
19
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
20
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

20
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

0
22
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

10
23
29.06.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
24
08.07.2019, Královický pohár

Sokol Královice (C - 200), K: 4/-

15
25
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/-

10
26
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

0
27
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
28
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

10
29
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

0
30
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

15
31
24.08.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

0
32
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

10
33
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/-

0
34
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/4

0
35
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
36
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
216/36

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

0
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
6
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

10
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

0
8
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
9
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
10
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
11
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

10
12
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

-
13
23.02.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

0
14
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
15
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
16
23.03.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/-

-
17
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
18
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
19
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
20
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

-
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

-
22
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

0
23
29.06.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
08.07.2019, Královický pohár

Sokol Královice (C - 200), K: 4/-

-
25
10.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/-

-
26
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

15
27
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
28
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
29
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

-
30
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

15
31
24.08.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

-
32
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

7
33
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/-

-
34
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/4

10
35
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
36
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
101/22
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

16>8 Macinauer, Nekovář - Smolen, Staněk 6:3, 5:7, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Staněk, Barták - Buchanevyč, Loucký 6:2, 7:5
4>2 Cakl, Novák - Staněk, Barták 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

4>2 Košvanec, Staněk - Fric, Strouhal 7:6 (2), 1:6, 1:0 (10)
2>1 Košvanec, Staněk - Bělík, Kobza 7:5, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Červený, Staněk - Pagač, Punar 6:1, 6:1
4>2 Mráz, Furlet - Červený, Staněk 6:0, 6:1
získané body: 7 b.
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

16>8 Kunst, Staněk - Brettl, Šulc 6:2, 6:3
8>4 Kunst, Staněk - Kodada, Kobza 7:6, 6:1
4>2 Trupl, Pugner - Kunst, Staněk 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

16>8 Staněk, Vávra - Štěpánek, Štěpánek 6:4, 4:6, 1:0
8>4 Staněk, Vávra - Dejmek, Bešík 6:4, 6:2
4>2 Staněk, Vávra - Buchtel, Hrnčíř 2:6, 6:1, 1:0
2>1 Košvanec, Virag - Staněk, Vávra 7:6, 6:2
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TK Radošovice
0
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Benešov - TK Radošovice
0
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
0
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice
4
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Radošovice
12
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Radošovice - LTC Kolín
3
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TK Radošovice
0
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Benešov - TK Radošovice
0
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
6
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice
3
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Radošovice
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Radošovice - LTC Kolín
0
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
7
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35