Český tenisový svaz

Dzúr Štěpán

Datum narození:
07.11.2008
Platnost reg. do:
10.10.2021
Klub:
LTC Houštka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Houštka
522 (9)
 
 
 
2020
LTC Houštka
244 (15)
854 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: -/4

4>2 Čížek, Dzúr - Hladík, Fojt 6:2, 6:1
2>1 Čížek, Dzúr - Duričič, Brettl 6:1, 6:1
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

15
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/-

0
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/-

0
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
6
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
7
25.01.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

20
8
23.02.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

10
10
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

20
11
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

0
12
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
14
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/5

15
15
20.07.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/4

30
16
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 5/4

0
17
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
18
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
19
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
20
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
21
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
22
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
23
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
24
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

0
25
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

15
26
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
228/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

0
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/-

-
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/-

-
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
6
11.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
7
25.01.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

10
8
23.02.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

10
9
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
10
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

10
11
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

-
12
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
13
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
14
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/5

0
15
20.07.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/4

10
16
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 5/4

7
17
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
18
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

7
19
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
20
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
21
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
22
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
23
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

16
24
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

0
25
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

10
26
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
118/21
25.01.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

4>2 Dzúr, Stoyanov - Čipera, Červený 6:1, 6:0
2>1 Dzúr, Lvovský - Dzúr, Stoyanov 6:2, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
23.02.2019, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

8>4 Dzúr, Minx - Turek, Ambrož 6:4, 6:4
4>2 Dzúr, Minx - Dzúr, Minx 7:5, 6:3
2>1 Gaborík, Šára - Dzúr, Minx 6:2, 6:0
získané body: 10 b.
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Černovický, Dzúr - Šebek, Hošpes 1:6, 6:3, 1:0 (4)
4>2 Sirotek, Dzúr - Černovický, Dzúr 5:7, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 7 b.
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

8>4 Dzúr, Vomastek - Vališ, Minx 6:1, 6:3
4>2 Dzúr, Vomastek - Minx, Lvovský 7:6 (4), 6:4
2>1 Zíta, Černovický - Dzúr, Vomastek 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 5/4

8>4 Vomastek, Dzúr - Dušák, Minx 6:1, 6:1
4>2 Sirotek, Slabý - Vomastek, Dzúr 6:2, 2:6 (13)
získané body: 7 b.
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

8>4 Dzúr, Vomastek - Minx, Merta 6:1, 2:6, 1:0 (10)
4>2 Dzúr, Černovický - Dzúr, Vomastek 6:4, 6:4
získané body: 7 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Ladman, Kotrc - Majc, Dzúr 6:3, 7:5
získané body: 0 b.
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Dzúr, Dzúr - Janota, Voldřich 6:3, 1:6, 1:0 (4)
4>2 Dzúr, Dzúr - Matějíček, Hejnar 6:0, 6:2
2>1 Germala, Horský - Dzúr, Dzúr 6:2, 6:1
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TK Radošovice
9
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Houštka
9
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
1
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Čelákovice - LTC Houštka
6
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Kolín - LTC Houštka
4
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Benešov - LTC Houštka
6
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Houštka - TK Radošovice
0
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Houštka
0
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
0
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Čelákovice - LTC Houštka
6
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Kolín - LTC Houštka
4
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Benešov - LTC Houštka
8
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48