Český tenisový svaz
Datum:
12.-15.08.
Pořadatel:
TK Konstruktiva, z.s. (B - 300)
Kódové číslo:
716196
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Saic Pavel
Mezi Sklady 107/3
14000 Praha 4
Tel. (1):
604150353
E-mail:
turnaj@tkk.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence v neděli 11.8.2019 mezi 17:00 - 18:00 telefonicky nebo osobně na tel: 604 150 353. Rozlosování a pořadí zápasů budou uveřejněny v neděli večer po losování, zahájení turnaje v pondělí, 12.8.2019 v 9:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
0
 
18.06.2019 11:18:30
2.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
0
 
20.04.2019 23:13:05
3.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
0
 
29.03.2019 00:27:40
4.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
0
 
08.07.2019 09:20:17
5.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
0
 
13.05.2019 21:15:33
6.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
26.03.2019 17:46:46
7.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
0
 
13.06.2019 18:51:04
8.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
99
30
0
 
02.07.2019 22:22:07
9.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
102
25
0
 
11.07.2019 21:59:26
10.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
0
 
17.03.2019 20:36:16
11.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec
122
25
0
 
04.04.2019 07:57:34
12.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 13:43:11
13.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
0
 
23.07.2019 10:26:43
14.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
150
20
0
 
02.06.2019 20:55:51
15.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
29.03.2019 13:40:52
16.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
30.06.2019 12:16:26
17.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
219
15
0
 
06.06.2019 10:09:30
18.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:46:05
19.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:46:45
20.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
263
15
0
 
22.06.2019 11:14:07
21.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
271
15
0
 
11.04.2019 12:31:14
22.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
0
 
16.03.2019 11:40:54
23.
Jumar Jakub 08.10.2007 TŠ Hostivař
299
15
0
 
10.07.2019 17:49:10
24.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
0
 
09.07.2019 23:18:04
25.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
16.03.2019 11:15:26
26.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:26:20
27.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
383
12
0
 
31.03.2019 11:21:31
28.
Pešta Richard 20.10.2007 TŠ Hostivař
401
12
0
 
22.07.2019 14:40:52
29.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
420
12
0
 
20.03.2019 19:54:47
30.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
427
12
0
 
15.03.2019 08:50:02
31.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
429
12
0
 
10.06.2019 12:16:04
32.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
441
12
0
 
17.07.2019 08:05:04
33.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
464
9
0
 
15.03.2019 11:24:34
34.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
465
9
0
 
11.04.2019 12:10:15
35.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
0
 
15.03.2019 11:29:50
36.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
0
 
11.04.2019 16:36:27
37.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
0
 
15.03.2019 11:21:21
38.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
522
9
0
 
17.03.2019 13:23:37
39.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
560
9
0
 
24.06.2019 15:12:15
40.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
576
9
0
 
24.04.2019 13:45:10
41.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:11:07
42.
Kozák Pavel 10.01.2008 Severočeská tenisová o.s.
636
9
0
 
22.03.2019 23:04:43
43.
Kučírek Daniel 01.08.2007 Sportovní centrum Linhart
842
6
0
 
17.06.2019 13:43:48
44.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
0
 
25.06.2019 20:37:03
45.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:41
46.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:10
47.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:13
48.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:27
49.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:35
50.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:28
51.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:34
52.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:34
53.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:39
54.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:08
55.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:13
56.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:20:03
57.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:22:46
58.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 02:02:32
59.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:28:25
60.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 06:01:35
61.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 08:39:26
62.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 11:08:16
63.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 11:08:53
64.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 21:43:41
65.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:31:46
66.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
0
 
16.03.2019 00:22:40
67.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:24:16
68.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:30:09
69.
Meister Patrik 03.09.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
0
 
10.05.2019 22:00:45
70.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
21.05.2019 12:15:01
71.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
30.05.2019 23:05:17
72.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
0
 
03.06.2019 01:44:48

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.03.2019 10:37:04
2.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 08:37:08
3.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
487
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 23:39:07
4.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 11:41:46
5.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
329
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 11:42:59
6.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 11:07:38
7.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 14:50:43
8.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 14:52:11
9.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 11:49:11
10.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 22:46:38
11.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 17:10:51
12.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 19:34:50
13.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 21:13:41
14.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 00:20:14
15.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 20:14:47
16.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 20:10:50
17.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 09:54:34
18.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 06:39:52