Český tenisový svaz

Furlet Roman

Datum narození:
19.08.2008
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
TK Ústí n.Labem
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Ústí n.Labem
994 (4)
872 (3)
 
 
2020
TK Ústí n.Labem
229 (15)
669 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

14
2
12.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
3
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

10
4
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/-

14
5
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/4

15
6
16.02.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 400), K: 5/-

15
7
01.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

20
8
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
9
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

15
10
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

14
11
01.05.2019, Okresní přebory Ústí nad Labem

TK Severní Terasa (P - 150), K: 4/-

0
12
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
13
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

0
14
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

0
15
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

0
16
06.07.2019, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

20
17
08.07.2019, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

0
18
13.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

10
19
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

15
20
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
21
27.07.2019, Podřipský pohár

TK Roudnice n.L. (C - 200), K: 4/4

10
22
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

10
24
13.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

0
25
16.08.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

0
26
19.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
27
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
28
24.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

15
29
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
30
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

30
31
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

10
32
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/-

10
33
21.09.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/-

15
34
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
344/34

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

10
2
12.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

0
3
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

10
4
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/-

-
5
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/4

0
6
16.02.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 400), K: 5/-

-
7
01.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
8
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
9
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
10
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

-
11
01.05.2019, Okresní přebory Ústí nad Labem

TK Severní Terasa (P - 150), K: 4/-

-
12
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

0
14
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

7
15
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

7
16
06.07.2019, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

15
17
08.07.2019, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
18
13.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

10
19
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

10
20
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
21
27.07.2019, Podřipský pohár

TK Roudnice n.L. (C - 200), K: 4/4

0
22
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

10
24
13.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

-
25
16.08.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

0
26
19.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
27
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
28
24.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

20
29
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
30
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

15
31
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

15
32
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/-

-
33
21.09.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/-

-
34
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
167/26
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

8>4 Košták, Furlet - Perůtka, Lošťák 6:4, 6:2
4>2 Košták, Furlet - Šťovíček, Frýdl scr.
2>1 Eversfield, Witoš - Košták, Furlet 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

8>4 Furlet, Uhl - Brettl, Hrubeš 6:0, 6:3
4>2 Furlet, Uhl - Hrnčíř, Novotný 6:3, 6:4
2>1 Köhler, Tikovský - Furlet, Uhl 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

8>4 Nedvěd, Furlet - Lošťák, Kopáč 6:3, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Mohamed, Jirásek - Nedvěd, Furlet 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

4>2 Furlet, Kasal - Krupka, Košták 6:4, 6:4
2>1 Bešík, Šára - Furlet, Kasal 7:5, 7:6 (5)
získané body: 10 b.
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Sloboda, Furlet - Přáda, Svoboda 7:6 (1), 6:4
8>4 Gaborík, Vilt - Sloboda, Furlet 3:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

16>8 Furlet Roman- Žák Filip6:0, 6:2
8>4 Furlet Roman- Šrámek Erik1:6, 4:1, scr.
4>2 Furlet Roman- Mráz Jakub6:0, 6:0
2>1 Furlet Roman- VAVERKA DAN6:2, 6:1
získané body: 30 b.
31.08.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Mráz, Furlet - Pilný, VAVERKA 3:6, 6:2, 1:0 (6)
4>2 Mráz, Furlet - Červený, Staněk 6:0, 6:1
2>1 Mráz, Furlet - Roubal, Šrámek scr.
získané body: 15 b.
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

8>4 Furlet, Nedvěd - Kasal, Stašek 6:3, 6:1
4>2 Furlet, Nedvěd - Kačur, Kačur 7:5, 6:4
2>1 Furlet, Nedvěd - Bradík, Kessler 6:0, 6:3
získané body: 15 b.
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

32>16 Furlet Roman- Kraus Matyáš6:4, 2:6, 1:0 (3)
16>8 Furlet Roman- Ambrož Bruno6:1, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Furlet Roman- Germala Darius4:6, 7:5, 1:0 (7)
4>2 Furlet Roman- Dzúr Štěpán6:4, 6:0
2>1 Furlet Roman- Perůtka Matyáš6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 30 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
3
2.
DM2B
05.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
6
3.
DM2B
12.05.2019, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
1
4.
DM2B
26.05.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DM2B
09.06.2019, TK Severní Terasa B - TK Ústí n.Labem
0
6.
DM2B
16.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina B
1
7.
DM2B
23.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina A
9
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
2
2.
DM2B
05.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
0
3.
DM2B
12.05.2019, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
1
4.
DM2B
26.05.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DM2B
09.06.2019, TK Severní Terasa B - TK Ústí n.Labem
0
6.
DM2B
16.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina B
1
7.
DM2B
23.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina A
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
05.05.2019, DM2B
TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
team Furlet, Persad - Kolář, Trnka 1:6, 6:1, 0:1
získané body: 0 b.
12.05.2019, DM2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Smrž Patrik - Furlet Roman 0:6, 6:4, 3:6
získané body: 1 b.
12.05.2019, DM2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Smrž, Přibyl - Furlet, Persad 6:3, 0:6, 2:10
získané body: 1 b.
23.06.2019, DM2B
TK Ústí n.Labem - LTK Bílina A
team Furlet, Persad - Košták, Krupka 4:6, 3:6
získané body: 0 b.