Český tenisový svaz

Štreit David

Datum narození:
03.08.2006
Platnost reg. do:
18.05.2019
Klub:
Sokol Králův Dvůr
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Králův Dvůr
619 (6)
 
 
 
2019
Sokol Králův Dvůr
297 (1)
576 (4)
790 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.04.2018, Pohár starosty Stašova

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.04.2018, Pohár starosty Stašova

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
1
2.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
1
3.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Králův Dvůr - Lokomotiva Beroun B
1
4.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, Lokomotiva Zdice - Sokol Králův Dvůr
0
5.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Spartak Rožmitál - Sokol Králův Dvůr
3
6.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Roja Příbram z.s. - Sokol Králův Dvůr
1
7.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
1
2.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
1
3.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Králův Dvůr - Lokomotiva Beroun B
1
4.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, Lokomotiva Zdice - Sokol Králův Dvůr
0
5.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Spartak Rožmitál - Sokol Králův Dvůr
4
6.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Roja Příbram z.s. - Sokol Králův Dvůr
1
7.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16
30.06.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

16>8 Štreit David- Tikovský Jakub6:2, 6:3
8>4 Štreit David- Petráš Michal7:5, 6:4
4>2 Štreit David- Mutl Antonín6:1, 6:2
2>1 Mits Jakub- Štreit David5:7, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 20 b.
30.06.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokš, Štreit - Mits, Klusák 6:2, 6:3
4>2 Prokš, Štreit - Kadrle, Dlouhý 6:2, 6:1
2>1 Prokš, Štreit - CHot, Sudik 6:4, 6:4
získané body: 15 b.
15.09.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Štreit, Prokš - Vašta, Klokov 6:0, 6:3
4>2 Kalina, Kecek - Štreit, Prokš scr.
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
4
2.
48 - III. třída C
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
1
3.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
1
4.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun B
1
5.
48 - III. třída C
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Rakovník
3
6.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Rudná - Sokol Králův Dvůr
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
3
2.
48 - III. třída C
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
0
3.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
1
4.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun B
0
5.
48 - III. třída C
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Rakovník
1
6.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Rudná - Sokol Králův Dvůr
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20
10.6.2018 NT 16.6.2018, 48 - III. třída C
F.H.TK Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
team Škoda Adam - Štreit David 1:6, 0:6
získané body: 1 b.
team - Tošnar scr.
získané body: 0 b.