Český tenisový svaz
Název:
B4
Datum:
25.-28.07.
Pořadatel:
TK Roja Příbram z.s. (B - 300)
Kódové číslo:
716137
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Chmelík Roman
Brodská 133
26101 Příbram
Tel. (1):
728459217
E-mail:
romanchmelik@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
0
 
20.04.2019 23:12:36
2.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
10.04.2019 15:09:59
3.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
0
 
15.04.2019 06:59:56
4.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 19:59:40
5.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
0
 
16.03.2019 13:33:18
6.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:50:36
7.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 13:40:52
8.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
128
25
0
 
08.05.2019 19:07:40
9.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
0
 
24.03.2019 18:10:24
10.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
0
 
15.03.2019 08:44:26
11.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
171
20
0
 
02.04.2019 20:37:54
12.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
0
 
21.03.2019 01:29:14
13.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:45:27
14.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:41:37
15.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:36:11
16.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
0
 
23.03.2019 13:18:15
17.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
0
 
26.05.2019 11:07:41
18.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
329
12
0
 
23.03.2019 11:22:07
19.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
0
 
23.03.2019 14:19:23
20.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
334
12
0
 
15.03.2019 21:12:57
21.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
16.03.2019 11:16:48
22.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 14:19:54
23.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:38:02
24.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
482
9
0
 
15.03.2019 17:42:50
25.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
0
 
16.04.2019 20:52:32
26.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:10:22
27.
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s.
691
6
0
 
15.03.2019 07:17:39
28.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
734
6
0
 
16.03.2019 10:18:11
29.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:22
30.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 00:04:44
31.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:51
32.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:10
33.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:43
34.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:53
35.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:52
36.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:51
37.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:02
38.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:28
39.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 00:17:32
40.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:18:50
41.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:22:14
42.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:36:16
43.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:49:47
44.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 01:55:04
45.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:27:16
46.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 08:38:47
47.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 13:03:05
48.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 13:13:08
49.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 14:46:14
50.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:42:35
51.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 21:41:39
52.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:30:57
53.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:22:33
54.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
17.03.2019 10:35:57
55.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
17.03.2019 10:39:50
56.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:32:44
57.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
0
 
24.05.2019 21:18:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
odhlášeno hráčem
17.03.2019 16:50:28
2.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 17:52:33
3.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 17:13:52