Český tenisový svaz

Dlouhý Jan

Datum narození:
23.11.2007
Platnost reg. do:
24.03.2020
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Slovan Kladno
952 (6)
 
 
 
2019
LTC Slovan Kladno
482 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
16.08.2019, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokš, Hanke - Dlouhý, Hrach 1:6, 6:3, 1:0 (á)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
1
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
0
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
1
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
1
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
27.07.2019, Babolat open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

8>4 Dlouhý, Votava - Svoboda, Škopek 7:5, 6:4
4>2 Tikovský, Freiberg - Dlouhý, Votava 6:3, 6:6 (4), 1:0 (5)
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
4
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
4
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
12
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Slovan Kladno
1
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
9
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
4
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
4
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
4
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice - LTC Slovan Kladno
3
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
0
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
8
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48