Český tenisový svaz

Luňák Maxim

Datum narození:
20.12.2007
Platnost reg. do:
16.02.2021
Klub:
Sokol Čimice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Čimice
1770 (3)
 
 
 
2019
Sokol Čimice
333 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
30.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

16>8 Goca, Luňák - Římal, Vedral 6:3, 3:6, 1:0
8>4 Goca, Luňák - Hanuš, Rychetský 7:5, 6:3
4>2 Kusák, Rat - Goca, Luňák 6:4, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TK Start Praha-Topolka B - Sokol Čimice
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
3
3.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
0
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - Sokol Čimice
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, Sokol Čimice - TO Bohemians Praha
1
6.
35.3.třída A
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TK Start Praha-Topolka B - Sokol Čimice
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
3.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
0
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - Sokol Čimice
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, Sokol Čimice - TO Bohemians Praha
1
6.
35.3.třída A
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
23.02.2019

Lokomotiva Trutnov (C - 400), K: 5/4

4>2 Luňák, Peterka - Prášek, Prášek 7:6 (2), 6:1
2>1 Holub, Žák - Luňák, Peterka 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

8>4 Luňák, Vrána - Král, Makovička 6:0, 6:0
4>2 Luňák, Vrána - Germala, Eversfield 6:2, 6:2
2>1 Luňák, Vrána - Mohamed, Jirásek 7:5, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha A
12
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TC VŠ Praha
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
9
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TC VŠ Praha
9
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha B
15
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
0
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, Tenis Cibulka A - TC VŠ Praha
3
 Družstva celkem (2hra)
48
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
80
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha A
8
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TC VŠ Praha
5
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
7
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TC VŠ Praha
7
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha B
5
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
0
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, Tenis Cibulka A - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
80
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72