Český tenisový svaz

Votava Lukáš

Datum narození:
05.03.2009
Platnost reg. do:
16.10.2020
Klub:
Lokomotiva Zdice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Lokomotiva Zdice
334 (12)
987 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Spartak Hořovice - TO SK Mělník
0
2.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
1
3.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sportclub Řevnice B - Spartak Hořovice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Spartak Hořovice - TO SK Mělník
0
2.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
1
3.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sportclub Řevnice B - Spartak Hořovice
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

16>8 Votava, Kafka - Marn, Smíšek 7:6 (7), 2:6, 1:0 (6)
8>4 Bryol, Krejčí - Votava, Kafka 6:1, 6:1
získané body: 7 b.
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

8>4 Votava, Hrach - Kecek, Slaboch 6:1, 6:2
4>2 Tikovský, Mutl - Votava, Hrach 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 STRNAD, Fingerhut - Votava, Laitl 6:4, 6:3
získané body: 0 b.
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Votava, CHot - Lobovský, Rejlek 6:2, 6:7, 1:0
2>1 Barrish, Hlavnička - Votava, CHot 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
27.07.2019, Babolat open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

8>4 Dlouhý, Votava - Svoboda, Škopek 7:5, 6:4
4>2 Tikovský, Freiberg - Dlouhý, Votava 6:3, 6:6 (4), 1:0 (5)
získané body: 7 b.
16.08.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

8>4 Janda, Votava - Cízner, Buchtel 6:1, 6:3
4>2 Trupl, Kunst - Janda, Votava 6:0, 6:2
získané body: 7 b.
27.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Tuček, Votava - Průcha, Vévoda 6:3, 6:3
2>1 Tuček, Votava - Klokov, Augustín 6:1, 6:4
získané body: 15 b.
31.08.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 Janda, Votava - Fingerhut, Blažek 6:3, 6:0
2>1 Janda, Votava - Kafka, Tomášek 6:4, 6:1
získané body: 15 b.
14.09.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

4>2 Tuček, Votava - Bisek, Bisek 6:2, 6:2
2>1 Kraus, Slaboch - Tuček, Votava 7:5, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
21.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Klokov, Šupáček - Hašek, Votava 6:0, 7:6 (4)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
0
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Zdice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
1
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Zdice - TC VITALITY Březnice
1
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ TK Neratovice - Lokomotiva Zdice
4
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš
4
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
0
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Zdice
6
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
7
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Zdice - TC VITALITY Březnice
2
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ TK Neratovice - Lokomotiva Zdice
0
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš
8
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35