Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
16.-20.07.
Pořadatel:
TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400)
Kódové číslo:
716100
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šanovec Petr
U Labe 427
500 03 Hradec Králové
Tel. (1):
777 828 474
Tel. (2):
723 426 089
E-mail:
sport@teniscentrumhk.cz

Poznámka pořadatele:

Pro veškeré informace k turnaji prosím kontaktujte pouze rozhodčího turnaje: Tomáš Vorel 775 011 586

Prezentace v úterý 16.7. do 10:00 formou SMS na tel. číslo 775 011 586 . Přihláška bude obratem potvrzena.
Losování turnaje proběhne v areálu TENIS - CENTRUM DTJ Hradec Králové v 10:15.


Turnaj se hraje na 6-ti kurtech.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
0
 
26.03.2019 22:42:44
2.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
0
 
18.03.2019 16:19:33
3.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
26
60
0
 
02.04.2019 21:08:13
4.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
0
 
21.03.2019 11:09:32
5.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
0
 
27.03.2019 10:52:49
6.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
0
 
26.03.2019 18:46:59
7.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
0
 
28.04.2019 00:14:09
8.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
0
 
21.05.2019 13:01:46
9.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
0
 
16.03.2019 17:10:28
10.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
0
 
23.03.2019 17:57:52
11.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
0
 
05.05.2019 15:59:25
12.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
0
 
27.03.2019 17:33:55
13.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
0
 
22.04.2019 09:12:53
14.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
0
 
16.03.2019 08:56:06
15.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
0
 
17.03.2019 10:00:57
16.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
58
35
0
 
18.03.2019 10:31:24
17.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
10.04.2019 15:08:12
18.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
0
 
19.03.2019 08:16:48
19.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
0
 
29.03.2019 00:23:57
20.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
0
 
09.04.2019 10:13:37
21.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
0
 
16.03.2019 21:16:46
22.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
0
 
15.04.2019 06:56:25
23.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:41:05
24.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:41:34
25.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
0
 
25.03.2019 20:45:41
26.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 19:57:30
27.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:48:10
28.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
26.03.2019 17:42:32
29.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
0
 
23.05.2019 16:51:51
30.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
0
 
03.04.2019 22:16:00
31.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
0
 
22.03.2019 06:40:01
32.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 13:37:47
33.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
0
 
24.03.2019 18:08:41
34.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
155
20
0
 
17.04.2019 20:46:52
35.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
159
20
0
 
15.04.2019 14:28:13
36.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
0
 
15.03.2019 08:42:42
37.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
180
20
0
 
06.04.2019 18:05:13
38.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
29.03.2019 13:37:39
39.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
195
20
0
 
17.03.2019 15:43:51
40.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:02:39
41.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
0
 
21.03.2019 01:27:33
42.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
229
15
0
 
23.04.2019 14:53:43
43.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:42:57
44.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
237
15
0
 
22.03.2019 18:57:43
45.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:14:35
46.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:29:46
47.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:34:02
48.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
315
12
0
 
20.03.2019 19:41:18
49.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
0
 
23.03.2019 14:18:08
50.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 14:18:54
51.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:20:38
52.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
0
 
16.04.2019 14:40:37
53.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
399
12
0
 
15.04.2019 11:55:08
54.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:20:49
55.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
0
 
21.03.2019 19:57:55
56.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
0
 
17.03.2019 13:36:32
57.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
0
 
19.03.2019 14:56:48
58.
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
1253
4
0
 
27.03.2019 22:14:59
59.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:01:21
60.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:01:39
61.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:41
62.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:04:33
63.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:05
64.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:11
65.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:51
66.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:53
67.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:08
68.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:15:51
69.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:45
70.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:18:30
71.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:20:59
72.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:21:43
73.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:24:57
74.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 00:26:30
75.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:41:04
76.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
0
 
15.03.2019 01:06:54
77.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 01:50:28
78.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:53:18
79.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 07:27:36
80.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 07:28:51
81.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
0
 
15.03.2019 08:23:40
82.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 08:50:17
83.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 08:51:55
84.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 09:52:06
85.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:38:26
86.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:28:50
87.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:18:55
88.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:11:56
89.
Husak Michal 13.10.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
0
 
22.03.2019 16:48:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 16:44:19