Český tenisový svaz

Šipula David

Datum narození:
21.05.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
TK DEZA Valašské Meziříčí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
2
14.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

13
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

0
5
11.01.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

20
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
7
26.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

18
8
16.02.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

10
9
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/-

10
10
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/-

0
11
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/-

15
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

0
14
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
15
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

30
16
20.07.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

0
17
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/-

20
18
17.08.2019, Tenisový klub Šternberk

Tenisový klub Šternberk, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

0
20
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
166/20

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

20
2
14.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

-
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

7
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

18
5
11.01.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

0
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

7
7
26.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

13
8
16.02.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

10
9
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/-

-
10
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/-

-
11
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/-

-
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

28
14
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
15
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

10
16
20.07.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

0
17
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/-

-
18
17.08.2019, Tenisový klub Šternberk

Tenisový klub Šternberk, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

-
20
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
133/13
16.02.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

16>8 Frič, Šipula - Rybka, Rybka 7:5, 6:2
8>4 Frič, Šipula - Šmejkal, Svoboda 6:3, 7:6 (11)
4>2 Michal, Václavík - Frič, Šipula 6:3, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Šipula, Frič - Orság, Svozil 6:4, 0:6, 1:0 (6)
4>2 Šipula, Frič - Kiliňski, Skiba 6:1, 6:1
2>1 Hejátko, Pelc - Šipula, Frič 4:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

16>8 Frič, Šipula - Hrabal, Nevrlý 6:3, 6:2
8>4 Frič, Šipula - Onderka, Kněžínek 7:6 (4), 6:4
4>2 Frič, Šipula - Salot, Ondrůšek 6:4, 6:1
2>1 Němec, Václavík - Frič, Šipula 1:6, 6:0, 1:0 (6)
získané body: 10 b.