Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR mladšího žactva
Datum:
02.-07.07.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Liberec, D- Most
Kódové číslo:
716700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Vrchní rozhodčí Milan Kouřil, ředitel turnaje Mgr. Tomáš Trsek 776 763 663
Telefonická prezence povolena v pondělí 15-17:00 pouze na čísle ředitele turnaje 776 763 663
Dvorce LTK Liberec
Míče Wilson US Open, na každý zápas 3 nové.


Příjezd podle navigace:
Fibichova 1377/8,Liberec 1

Možnosti ubytování:
koleje TUL - tel. 606156281 - 3min autem

Hotel u Jezírka - 50metrů od dvorců
Ceník viz www.hotelujezirka.cz (5o metrů od dvorců)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
 
26.03.2019 15:54:28
2.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
10
60
 
 
22.03.2019 19:22:45
3.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
21
60
 
 
21.04.2019 08:01:12
4.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
 
 
18.03.2019 16:24:34
5.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
26
60
 
 
02.04.2019 21:07:10
6.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
 
 
21.03.2019 11:08:30
7.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
 
 
27.03.2019 10:51:49
8.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
 
 
26.03.2019 18:46:20
9.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
 
poslední dle CŽ
28.04.2019 00:13:49
10.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
 
nominace SM
21.05.2019 12:45:42
11.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
 
nominace Praha
16.03.2019 17:09:44
12.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
 
nominace JM
02.04.2019 22:52:50
13.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
 
volná karta ČTS
28.04.2019 00:06:09
14.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
 
nominace Praha
27.03.2019 17:34:49
15.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
 
nominace SM
19.05.2019 12:34:25
16.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
nominace JM
16.03.2019 08:55:13
17.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
 
nominace Praha
13.04.2019 23:29:05
18.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
 
nominace SM
19.05.2019 10:57:41
19.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
 
nominace Praha
20.04.2019 23:11:55
20.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
 
nominace SČ
06.04.2019 19:44:27
21.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
nominace Praha
29.03.2019 00:22:05
22.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
 
nominace SM
09.04.2019 10:12:35
23.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
 
nominace SM
20.05.2019 20:05:02
24.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
 
nominace JČ
27.05.2019 13:59:10
25.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
nominace Praha
17.03.2019 16:36:50
26.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
nominace SM
30.05.2019 10:49:56
27.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
77
30
 
volná karta ČTS
18.06.2019 17:35:10
28.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
78
30
 
nominace SČ
26.06.2019 15:25:24
29.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
 
nominace VČ
13.05.2019 19:55:19
30.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
nominace JM
16.05.2019 20:23:37
31.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
83
30
 
nominace VČ
26.06.2019 15:28:00
32.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
nominace JM
15.03.2019 09:46:27
33.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
94
30
 
volná karta pořadatele
21.05.2019 09:19:05
34.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
 
nominace JM
20.05.2019 09:21:04
35.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
 
nominace Praha
29.05.2019 16:18:53
36.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
99
30
 
nominace ZČ
06.06.2019 08:40:16
37.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
105
25
 
nominace StČ
27.05.2019 14:00:54
38.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
115
25
 
nominace JM
09.05.2019 19:11:06
39.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
 
nominace StČ
27.05.2019 14:02:04
40.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
127
25
 
nominace ZČ
15.03.2019 13:36:11
41.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
142
20
 
volná karta ČTS
17.06.2019 11:30:25
42.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
144
20
 
nominace SM
26.06.2019 11:35:28
43.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
nominace JČ
21.05.2019 12:35:53
44.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
nominace dle CŽ zima
15.03.2019 00:20:21
45.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
2094
1
 
nominace dle CŽ zima
15.03.2019 07:29:29
46.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
volná karta ČTS
16.03.2019 20:11:15
47.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
volná karta pořadatele
17.06.2019 14:07:52
48.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
volná karta ČTS
24.06.2019 15:02:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
58
35
 
 
18.03.2019 10:32:35
2.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
 
 
19.03.2019 08:16:09
3.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
 
23.03.2019 21:39:06
4.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
101
30
 
1. náhradník Praha
23.05.2019 10:04:20
5.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
102
25
 
2. náhradník Praha
15.06.2019 22:05:51
6.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
128
25
 
1. náhradník JČ
27.05.2019 13:59:31
7.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
135
25
 
 
05.05.2019 17:27:50
8.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
 
03.06.2019 08:53:20
9.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
144
20
 
 
26.04.2019 14:13:23
10.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
144
20
 
 
22.05.2019 20:01:57
11.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
 
 
27.05.2019 19:06:20
12.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
 
 
07.04.2019 23:03:05
13.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
 
23.05.2019 10:54:39
14.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
197
20
 
 
07.04.2019 09:09:20
15.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
1. náhradník StČ
15.03.2019 11:01:22
16.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
219
15
 
 
22.03.2019 11:37:32
17.
Vilt Václav 12.04.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
241
15
 
1. náhradník ZČ
06.06.2019 08:40:49
18.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
2. náhradník JČ
25.05.2019 14:27:41
19.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
 
11.04.2019 21:35:02
20.
Formánek Filip 27.06.2007 TO TJ Nový Jičín
279
15
 
 
07.04.2019 14:25:38
21.
Kloub Milan 01.05.2007 Slavoj Litoměřice
296
15
 
 
29.05.2019 18:53:26
22.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
368
12
 
 
15.03.2019 18:22:23
23.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
395
12
 
2. náhradník ZČ
06.06.2019 08:41:16
24.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
652
9
 
 
21.03.2019 17:23:44
25.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 00:19:30
26.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:26:04
27.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
 
15.03.2019 08:49:02
28.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
22.03.2019 17:19:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
26.03.2019 10:16:51
2.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.04.2019 09:09:05
3.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 10:20:53
4.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
494
9
 
odhlášeno hráčem
01.06.2019 10:00:55
5.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.06.2019 17:29:32
6.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 20:52:48
7.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 22:20:36
8.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 06:44:56
9.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 22:57:31
10.
Archmann Dominik 11.12.2007 TK Železný Brod
874
6
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 10:53:46
11.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 19:09:19
12.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
373
12
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 19:56:44
13.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 17:45:20
14.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 21:34:09
15.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 22:27:57
16.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
390
12
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 08:01:55
17.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 16:49:24
18.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 07:05:02
19.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
334
12
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 09:13:22
20.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 11:59:56
21.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
119
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 07:57:07
22.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
125
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:30:45
23.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
23.06.2019 11:39:59
24.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
224
15
 
IS: lhůta 5 dní
24.06.2019 08:08:16
25.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
24.06.2019 12:11:31
26.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
180
20
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 22:14:58
27.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
25.06.2019 08:44:37
28.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
25.06.2019 09:29:45
29.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 15:19:20
30.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 06:28:40
31.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
150
20
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 08:41:32
32.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
26.06.2019 13:54:56
33.
Kozák Pavel 10.01.2008 Severočeská tenisová o.s.
636
9
 
IS: lhůta 5 dní
26.06.2019 15:37:00
34.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 08:24:23
35.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 20:01:28
36.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 11:57:02
37.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 14:12:26
38.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
 
IS: lhůta 5 dní
28.06.2019 14:32:10
39.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
476
9
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 16:49:33
40.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
IS: lhůta 8 dní
02.07.2019 12:58:05
41.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
138
25
 
IS: lhůta 8 dní
02.07.2019 13:51:54
42.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 09:25:13