Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR mladšího žactva
Datum:
02.-07.07.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Liberec, D- Most
Kódové číslo:
716700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

hoši - LTK Liberec dívky - TK Most
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
4
60
0
 
26.03.2019 15:54:28
2.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
10
60
0
 
22.03.2019 19:22:45
3.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
0
 
26.03.2019 22:42:11
4.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
21
60
0
 
21.04.2019 08:01:12
5.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
0
 
18.03.2019 16:24:34
6.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
26
60
0
 
02.04.2019 21:07:10
7.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
0
 
21.03.2019 11:08:30
8.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
0
 
27.03.2019 10:51:49
9.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
0
 
26.03.2019 18:46:20
10.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
0
 
28.04.2019 00:13:49
11.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
0
 
21.05.2019 12:45:42
12.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
0
 
16.03.2019 17:09:44
13.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
0
 
02.04.2019 22:52:50
14.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
0
 
28.04.2019 00:06:09
15.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
0
 
27.03.2019 17:34:49
16.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
0
 
19.05.2019 12:34:25
17.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
0
 
16.03.2019 08:55:13
18.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
0
 
13.04.2019 23:29:05
19.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
0
 
19.05.2019 10:57:41
20.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
0
 
20.04.2019 23:11:55
21.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
58
35
0
 
18.03.2019 10:32:35
22.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
06.04.2019 19:44:27
23.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
0
 
19.03.2019 08:16:09
24.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
0
 
29.03.2019 00:22:05
25.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
0
 
09.04.2019 10:12:35
26.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
0
 
20.05.2019 20:05:02
27.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:36:50
28.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:39:06
29.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
0
 
25.03.2019 20:43:58
30.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 19:55:19
31.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
0
 
16.05.2019 20:23:37
32.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
83
30
0
 
10.04.2019 15:57:59
33.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:46:27
34.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
04.04.2019 08:10:48
35.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
94
30
0
 
21.05.2019 09:19:05
36.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
0
 
20.05.2019 09:21:04
37.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
101
30
0
 
23.05.2019 10:04:20
38.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
0
 
20.05.2019 16:24:52
39.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
115
25
0
 
09.05.2019 19:11:06
40.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
119
25
0
 
26.05.2019 16:42:35
41.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
125
25
0
 
26.05.2019 21:45:44
42.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 13:36:11
43.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
135
25
0
 
05.05.2019 17:27:50
44.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
138
25
0
 
15.03.2019 17:13:31
45.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
0
 
26.04.2019 14:13:23
46.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
144
20
0
 
22.05.2019 20:01:57
47.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
0
 
07.04.2019 23:03:05
48.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
0
 
23.05.2019 10:54:39
49.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
0
 
21.05.2019 12:35:53
50.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
180
20
0
 
06.04.2019 18:04:05
51.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
23.03.2019 16:50:53
52.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
197
20
0
 
07.04.2019 09:09:20
53.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:01:22
54.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
219
15
0
 
22.03.2019 11:37:32
55.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
0
 
21.03.2019 01:25:30
56.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
0
 
25.05.2019 14:27:41
57.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:35:02
58.
Formánek Filip 27.06.2007 TO TJ Nový Jičín
279
15
0
 
07.04.2019 14:25:38
59.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
0
 
06.04.2019 12:09:48
60.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
334
12
0
 
15.03.2019 21:14:55
61.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 13:54:03
62.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
368
12
0
 
15.03.2019 18:22:23
63.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
373
12
0
 
20.05.2019 12:44:23
64.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
0
 
20.03.2019 22:51:01
65.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
0
 
15.03.2019 01:22:14
66.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
476
9
0
 
23.03.2019 17:57:46
67.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
494
9
0
 
21.04.2019 14:27:41
68.
Kozák Pavel 10.01.2008 Severočeská tenisová o.s.
636
9
0
 
22.03.2019 22:53:09
69.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
652
9
0
 
21.03.2019 17:23:44
70.
Archmann Dominik 11.12.2007 TK Železný Brod
874
6
0
 
18.03.2019 14:49:12
71.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:29
72.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:37
73.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:06
74.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:18
75.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:59
76.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:19:06
77.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:19:30
78.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:20:21
79.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:26:04
80.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:27:29
81.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:28:14
82.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:31:16
83.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:34:00
84.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:37:53
85.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:47:57
86.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 01:42:26
87.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 07:23:16
88.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 07:29:29
89.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 08:49:02
90.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 14:18:34
91.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:39:32
92.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:11:15
93.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
22.03.2019 17:19:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
26.03.2019 10:16:51
2.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.04.2019 09:09:05