Český tenisový svaz

Rojíček Daniel

Datum narození:
30.01.2008
Platnost reg. do:
26.10.2021
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

18
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

10
3
16.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

13
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

28
5
13.01.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/5

14
6
20.01.2018

TK SC OSTRAVA (C - 400), K: 5/4

10
7
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

0
8
10.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 10/-

0
9
03.03.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

7
10
10.03.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
11
17.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

20
12
24.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

10
13
20.04.2018, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/5

14
14
02.06.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

15
15
21.07.2018

Prestige tennis club Frýdek-Místek (C - 200), K: 4/4

10
16
11.08.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

20
17
23.08.2018, 31.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 11/10

0
18
08.09.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

20
19
15.09.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
20
23.02.2018, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 13/13

0
21
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

26
22
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

0
 Jednotlivci celkem
285/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

25
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

20
3
16.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

35
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

28
5
13.01.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/5

0
6
20.01.2018

TK SC OSTRAVA (C - 400), K: 5/4

0
7
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

13
8
10.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 10/-

-
9
03.03.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

7
10
10.03.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
11
17.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

20
12
24.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

10
13
20.04.2018, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/5

15
14
02.06.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
15
21.07.2018

Prestige tennis club Frýdek-Místek (C - 200), K: 4/4

15
16
11.08.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

7
17
23.08.2018, 31.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 11/10

24
18
08.09.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
19
15.09.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
23.02.2018, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 13/13

0
21
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

-
22
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

0
 Jednotlivci celkem
269/19
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

16>8 Dolný, Rojíček - Řehák, Petráš 7:6 (11), 6:7 (1), 1:0 (4)
8>4 Dolný, Rojíček - Jendřejek, Migdal 7:5, 6:3
4>2 Dolný, Rojíček - Řehák, Milar 6:2, 6:7 (6), 1:0 (9)
2>1 Nezval, Kalousek - Dolný, Rojíček 3:6, 6:0, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
17.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

16>8 Babulík, Rojíček - Prokop, Mróz 6:0, 6:2
8>4 Babulík, Rojíček - Doskočil, Pudich 6:4, 4:6, 1:0 (8)
4>2 Babulík, Rojíček - Stejskal, Kratochvíl 6:2, 6:7 (4), 1:0 (9)
2>1 Kuřitka, Bartoš - Babulík, Rojíček 5:7, 7:5, 1:0 (3)
získané body: 20 b.