Český tenisový svaz

Kleibl Samuel

Datum narození:
25.05.2008
Platnost reg. do:
04.11.2021
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Tenis Dobříš
368 (12)
 
 
 
2020
Tenis Dobříš
386 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
6.6.2020 NT 14.6.2020, Tenis Dobříš (3) - TK Bohutín, z.s. (6)
3
2.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Neridé (1) - Tenis Dobříš (3)
0
1.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Dobříš B (2) - SK Tenis Kladno (3)
1
2.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sportclub Řevnice (5) - Tenis Dobříš B (2)
0
1.
33 - II. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Dobříš C (7) - SPORT EDEN Beroun (3)
6
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
6.6.2020 NT 14.6.2020, Tenis Dobříš (3) - TK Bohutín, z.s. (6)
7
2.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Neridé (1) - Tenis Dobříš (3)
0
1.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Dobříš B (2) - SK Tenis Kladno (3)
1
2.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sportclub Řevnice (5) - Tenis Dobříš B (2)
0
1.
33 - II. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Dobříš C (7) - SPORT EDEN Beroun (3)
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
12
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš (5) - TC VITALITY Březnice (7)
6
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1)
15
 Družstva celkem (2hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
7
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš (5) - TC VITALITY Březnice (7)
5
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1)
12
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57