Český tenisový svaz

FALTA OLIVER

Datum narození:
08.07.2007
Platnost reg. do:
05.10.2019
Klub:
LTK Liberec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTK Liberec
264 (15)
 
 
 
2019
LTK Liberec
125 (25)
821 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/-

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1
28.4.2018, LTK Liberec - LTC Panorama Teplice
0
2.
DS1
5.5.2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec
1
3.
DS1
26.5.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTK Liberec
0
4.
DS1
16.6.2018, LTK TEPLICE o.s. A - LTK Liberec
3
5.
DS1
23.6.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1
28.4.2018, LTK Liberec - LTC Panorama Teplice
5
2.
DS1
5.5.2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec
0
3.
DS1
26.5.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTK Liberec
0
4.
DS1
16.6.2018, LTK TEPLICE o.s. A - LTK Liberec
2
5.
DS1
23.6.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
28.4.2018, DS1
LTK Liberec - LTC Panorama Teplice
team FALTA OLIVER - Kesl Jan 4:6, 2:6
získané body: 0 b.
28.4.2018, DS1
LTK Liberec - LTC Panorama Teplice
team Kučera, FALTA - Sroka, Starý 6:1, 6:1
získané body: 5 b.
5.5.2018, DS1
TK LTC Děčín - LTK Liberec
team Nguyen, Štěpánek - Bursa, FALTA scr.
získané body: 0 b.
16.6.2018, DS1
LTK TEPLICE o.s. A - LTK Liberec
team Řepka, Lehnert - FALTA, Hauser 0:6, 4:6
získané body: 2 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/6

18
2
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

34
3
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
4
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

20
5
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

25
6
03.03.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 300), K: 4/4

20
7
10.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

27
8
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
9
24.03.2018, ČLTK CUP 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 5/5

15
10
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

30
11
02.06.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 5/5

15
12
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/-

28
13
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

24
14
07.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 6/-

27
15
11.08.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 6/5

20
16
25.08.2018

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/-

30
17
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
18
08.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: 5/-

15
19
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
20
16.03.2018, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

0
21
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
390/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/6

20
2
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

0
3
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
4
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

14
5
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

18
6
03.03.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 300), K: 4/4

15
7
10.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

15
8
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
9
24.03.2018, ČLTK CUP 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 5/5

20
10
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
11
02.06.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 5/5

10
12
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/-

-
13
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

0
14
07.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 6/-

-
15
11.08.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 6/5

20
16
25.08.2018

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/-

-
17
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
18
08.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: 5/-

-
19
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
20
16.03.2018, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
21
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
196/14
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

16>8 Soukup, Fiala - FALTA, Kubec 6:2, 6:0
získané body: 0 b.
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/-

64>32 FALTA OLIVER- Novotný Daniel6:7 (1), 6:0, 6:3
32>16 Jurák Jaroslav- FALTA OLIVER6:1, 6:0
získané body: 28 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

64>32 FALTA OLIVER- Brettl Filip6:3, 6:3
32>16 Šafrata Jan- FALTA OLIVER6:1, 6:0
získané body: 24 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

16>8 Brettl, Holub - FALTA, Burda 5:7, 7:6, 1:0
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM1
29.4. 2018, SK Matchball Česká Lípa A - LTK Liberec A
6
2.
DM1
6.5. 2018, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice
0
3.
DM1
20.5. 2018, TK Frýdlant v Čechách A - LTK Liberec A
0
4.
DM1
27.5. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
5.
DM1
10.6. 2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec A
0
6.
DM1
17.6. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
1.
DM2C
6.5.2018, LTK Liberec B - TK Rochlice Liberec
6
2.
DM2C
27.5.2018, LTK Liberec B - Severočeská tenisová o.s. C Jablonec
6
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
72
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
63

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM1
29.4. 2018, SK Matchball Česká Lípa A - LTK Liberec A
6
2.
DM1
6.5. 2018, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice
20
3.
DM1
20.5. 2018, TK Frýdlant v Čechách A - LTK Liberec A
4
4.
DM1
27.5. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
5.
DM1
10.6. 2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec A
5
6.
DM1
17.6. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. A Most
5
1.
DM2C
6.5.2018, LTK Liberec B - TK Rochlice Liberec
5
2.
DM2C
27.5.2018, LTK Liberec B - Severočeská tenisová o.s. C Jablonec
0
 Družstva celkem (4hra)
45
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
72
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
63
6.5. 2018, DM1
LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice
team FALTA, Bursa - Novák, Moj 6:0, 6:1
získané body: 20 b.
10.6. 2018, DM1
TK LTC Děčín - LTK Liberec A
team Nguyen, Štěpánek - FALTA, Abraham 7:5, 2:6, 0:1
získané body: 5 b.
6.5.2018, DM2C
LTK Liberec B - TK Rochlice Liberec
team FALTA OLIVER - Grübel Petr 3:6, 6:3, 7:6
získané body: 6 b.
6.5.2018, DM2C
LTK Liberec B - TK Rochlice Liberec
team FALTA, Abraham - Grübel, Jaroš 6:1, 4:6, 7:6
získané body: 5 b.