Český tenisový svaz
Název:
Světový pohár
Datum:
21.-24.09.
Pořadatel:
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300)
Kódové číslo:
716335
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hořejší Dominik
Souběžná 1044
37901 Třeboň
Tel. (1):
774 641 127
E-mail:
dominikhorejsi@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

vrchní rozhodčí - Dominik Hořejší
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
13.04.2019 16:00:27
2.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
0
 
15.04.2019 07:03:01
3.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:58:17
4.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 21:04:05
5.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 10:01:25
6.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
26.03.2019 17:55:59
7.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
0
 
17.03.2019 20:42:29
8.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 16:28:36
9.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
0
 
15.03.2019 08:55:18
10.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
0
 
15.03.2019 14:48:01
11.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:52:23
12.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:13:12
13.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
0
 
15.03.2019 00:20:34
14.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:41:08
15.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
0
 
23.03.2019 13:22:42
16.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
16.03.2019 11:13:19
17.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 14:12:27
18.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:31:05
19.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
383
12
0
 
31.03.2019 11:27:27
20.
Doucha Jakub 20.01.2008 TK Spartak Jihlava
412
12
0
 
19.03.2019 19:08:48
21.
Cakl Sebastián 17.10.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
412
12
0
 
02.05.2019 12:10:28
22.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
456
9
0
 
15.03.2019 00:58:40
23.
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí
525
9
0
 
22.05.2019 17:16:50
24.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:16:07
25.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
636
9
0
 
18.03.2019 06:24:57
26.
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s.
691
6
0
 
15.03.2019 07:27:54
27.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:08
28.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:04:20
29.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:19
30.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:06
31.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:17
32.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:39
33.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:15
34.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:29
35.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:57
36.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:13:00
37.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:28
38.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:28
39.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:19:56
40.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:24:25
41.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:26:46
42.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:27:35
43.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:34:46
44.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 00:52:01
45.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:31:44
46.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 06:04:57
47.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
0
 
15.03.2019 08:36:02
48.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 08:43:21
49.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 09:19:39
50.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 13:06:14
51.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 19:29:59
52.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:48:24
53.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:30:37
54.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
23.03.2019 23:34:14
55.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
0
 
28.03.2019 10:00:23
56.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
2094
1
0
 
12.05.2019 21:38:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 20:41:18