Název: |
Sparta Head Babytenis Tour III - L17 |
Datum: |
23.-23.07. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916613 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
80 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 15.03.2017 01:17:09 |
|
2. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 15.03.2017 08:09:30 |
|
3. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 15.03.2017 08:22:20 |
|
4. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 15.03.2017 08:46:06 |
|
5. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | 15.03.2017 08:57:26 |
|
6. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 15.03.2017 09:27:20 |
|
7. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 15.03.2017 09:33:34 |
|
8. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 15.03.2017 09:39:33 |
|
9. |
Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | 15.03.2017 09:48:21 |
|
10. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 15.03.2017 11:34:29 |
|
11. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 15.03.2017 11:45:22 |
|
12. |
Gaborík Luboš | 13.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 15.03.2017 12:08:55 |
|
13. |
Čepelík Matouš | 08.03.2008 | LTK Liberec | 15.03.2017 12:23:02 |
|
14. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 15.03.2017 12:23:26 |
|
15. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 15.03.2017 12:51:38 |
|
16. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 15.03.2017 14:40:27 |
|
17. |
Ševečková Valerie | 22.10.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 15.03.2017 14:41:51 |
|
18. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 15.03.2017 17:37:18 |
|
19. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 15.03.2017 18:16:06 |
|
20. |
Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 15.03.2017 20:14:43 |
|
21. |
Psota Jan | 20.03.2008 | TK Slavia Plzeň | 15.03.2017 22:19:04 |
|
22. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 15.03.2017 23:24:04 |
|
23. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | 16.03.2017 04:50:05 |
|
24. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 16.03.2017 06:54:41 |
|
25. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | 16.03.2017 07:53:17 |
|
26. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 16.03.2017 09:34:38 |
|
27. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 16.03.2017 11:35:14 |
|
28. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | 16.03.2017 12:41:35 |
|
29. |
Krejčí Tomáš | 25.03.2009 | TK Sparta Praha | 16.03.2017 15:14:20 |
|
30. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 16.03.2017 20:02:09 |
|
31. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 17.03.2017 09:58:18 |
|
32. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | 17.03.2017 17:57:27 |
|
33. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 17.03.2017 19:05:32 |
|
34. |
Strnadová Naďa | 23.05.2009 | - | 18.03.2017 13:35:30 |
|
35. |
Bratršovská Barbora | 14.03.2008 | TK Lomnice n.Pop. | 18.03.2017 16:39:01 |
|
36. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 18.03.2017 22:31:19 |
|
37. |
Slavíková Barbora | 18.09.2008 | TENIS VLAŠIM,z.s. | 19.03.2017 20:48:11 |
|
38. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 19.03.2017 21:51:23 |
|
39. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | 19.03.2017 22:28:11 |
|
40. |
Mojžíšová Vendula | 26.02.2009 | TK Olymp Praha | 19.03.2017 22:50:58 |
|
41. |
Těhníková Ester | 16.07.2008 | TK Start Praha-Topolka | 20.03.2017 11:54:28 |
|
42. |
Oktiabreva Alisa | 26.07.2008 | TK Sparta Praha | 20.03.2017 15:33:03 |
|
43. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 23.03.2017 23:17:44 |
|
44. |
Žoldáková Denisa | 01.01.2008 | SK HAMR, z.s. | 24.03.2017 20:26:22 |
|
45. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 25.03.2017 07:31:40 |
|
46. |
Klokov Martin | 23.10.2008 | LTC Slovan Kladno | 25.03.2017 09:03:23 |
|
47. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 26.03.2017 19:42:53 |
|
48. |
Havlová Anna | 11.01.2008 | SK Aritma Praha | 07.04.2017 10:26:59 |
|
49. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | 12.04.2017 08:50:45 |
|
50. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 23.04.2017 00:05:36 |
|
51. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 05.05.2017 21:07:08 |
|
52. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 04.06.2017 07:43:38 |
|
53. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 09.06.2017 11:13:12 |
|
54. |
Dymák Filip | 07.05.2008 | LTC Pardubice | 10.06.2017 20:11:37 |
|
55. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 16.06.2017 17:32:17 |
|
56. |
Polatová Natálie | 20.02.2008 | TK Most | 17.06.2017 11:19:09 |
|
57. |
Kotrc Aleš | 04.01.2008 | TK Sparta Praha | 20.06.2017 18:52:04 |
|
58. |
Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | 26.06.2017 22:29:42 |
|
59. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 30.06.2017 22:44:52 |
|
60. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 02.07.2017 22:15:41 |
|
61. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 04.07.2017 09:35:31 |
|
62. |
Křivohlavá Nella | 06.06.2009 | TK PTA Kolín | 04.07.2017 09:36:55 |
|
63. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 06.07.2017 19:58:52 |
|
64. |
Brückner David | 20.03.2008 | I.ČLTK Praha | 08.07.2017 14:55:56 |
|
65. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 08.07.2017 16:05:10 |
|
66. |
Faltysová Nela | 10.12.2008 | TK Sparta Praha | 09.07.2017 22:37:16 |
|
67. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | 10.07.2017 18:16:59 |
|
68. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 10.07.2017 23:46:28 |
|
69. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 15.07.2017 20:50:28 |
|
70. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 16.07.2017 13:16:29 |
|
71. |
Drul Matvij | 11.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | 17.07.2017 20:56:02 |
|
72. |
Havlíčková Kristýna | 24.03.2008 | - | 18.07.2017 14:55:52 |
|
73. |
Bezděková Nicol | 13.04.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 18.07.2017 22:12:31 |
|
74. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 18.07.2017 22:15:34 |
|
75. |
Opletalová Anna | 08.04.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 19.07.2017 20:38:10 |
|
76. |
Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | 22.07.2017 09:05:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 22.03.2017 13:58:38 |
2. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 31.05.2017 22:23:26 |
3. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 20.06.2017 08:17:31 |
4. |
Pištěková Agáta | 05.03.2009 | Tenis Cibulka | odhlášeno hráčem | 21.06.2017 15:58:52 |
5. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 26.06.2017 16:53:30 |
6. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 30.06.2017 10:58:34 |
7. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 02.07.2017 13:31:18 |
8. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | odhlášeno hráčem | 09.07.2017 09:16:40 |
9. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | odhlášeno hráčem | 13.07.2017 21:28:14 |
10. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 14.07.2017 22:02:52 |
11. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | odhlášeno hráčem | 15.07.2017 14:55:04 |
12. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | odhlášeno hráčem | 15.07.2017 23:56:51 |
13. |
Fidler Tomáš | 03.07.2008 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 16.07.2017 15:00:46 |
14. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 16.07.2017 19:15:19 |
15. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 16.07.2017 22:29:15 |
16. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 17.07.2017 09:28:47 |
17. |
Raštica Jan | 19.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 17.07.2017 10:05:46 |
18. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 17.07.2017 12:26:24 |
19. |
PROCHÁZKA Adam | 29.03.2008 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 17.07.2017 13:03:22 |
20. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 18.07.2017 09:53:28 |
21. |
Pleskotová Silvie | 02.09.2008 | TK Horažďovice | odhlášeno hráčem | 19.07.2017 10:48:59 |
22. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 19.07.2017 13:47:42 |
23. |
Varinský Tibor | 10.04.2009 | TREND SPORT, z.s. | odhlášeno hráčem | 19.07.2017 19:18:37 |
24. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 19.07.2017 22:45:14 |
25. |
Novotný Daniel | 19.04.2008 | TK Železný Brod | odhlášeno hráčem | 20.07.2017 07:56:48 |
26. |
Honsová Kristýna | 26.08.2009 | TK Vodní stavby Plzeň | odhlášeno hráčem | 20.07.2017 11:49:51 |
27. |
Raková Viola | 07.06.2008 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 20.07.2017 12:40:36 |
28. |
Slaměníková Lucie | 25.12.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 20.07.2017 21:18:03 |
29. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | odhlášeno pořadatelem | 22.07.2017 09:04:13 |
30. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 22.07.2017 09:04:27 |