Český tenisový svaz

Farajpourová Aileen

Datum narození:
16.07.2008
Platnost reg. do:
03.10.2021
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
I.ČLTK Praha
202 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

35
3
22.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

0
4
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

20
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

40
8
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

27
9
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
10
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

27
11
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
12
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
13
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

0
14
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/5

20
15
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

20
16
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

30
18
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

19
19
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
20
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
21
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/-

22
22
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
23
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

30
24
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

45
25
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

75
26
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

0
27
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
28
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
509/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
22.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

15
4
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

15
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
8
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

20
9
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
10
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

-
11
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

16
12
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

24
13
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

0
14
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/5

20
15
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
16
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

53
17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

22
18
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

22
19
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
20
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
22
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
23
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

8
24
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

21
25
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
26
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

21
27
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

15
28
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: -/8

16
 Jednotlivci celkem
359/26

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
9
2.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
1
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
15
4.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
1
5.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
6.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
12
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
69
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
67

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
5
2.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
1
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
12
4.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
1
5.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
6.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
12
 Družstva celkem (4hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
69
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
67