Český tenisový svaz

Vantuchová Aneta

Datum narození:
19.04.2009
Platnost reg. do:
24.10.2020
Klub:
TK PTA Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK PTA Kolín
202 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

15
2
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

15
3
21.12.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

15
4
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

15
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

30
6
11.01.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500), K: 5/4

20
7
17.01.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
8
25.01.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
10
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

20
11
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

20
12
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/-

0
13
07.03.2020, YONEX CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/-

20
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

0
15
13.06.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/-

0
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

22
17
04.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

30
18
11.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

0
19
18.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/-

15
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/-

0
21
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

15
 Jednotlivci celkem
277/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

10
2
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

0
3
21.12.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

15
4
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500), K: 5/4

10
7
17.01.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
8
25.01.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
10
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

15
11
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

10
12
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/-

-
13
07.03.2020, YONEX CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/-

-
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
15
13.06.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/-

-
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
17
04.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
11.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

15
19
18.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/-

-
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/-

-
21
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
120/14

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK PTA Kolín (4) - Sport club Na Zámečku (5)
3
2.
44 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, TJ LTC Poděbrady (1) - TK PTA Kolín (4)
4
3.
44 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TK PTA Kolín (4)
6
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK PTA Kolín (4) - Sport club Na Zámečku (5)
3
2.
44 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, TJ LTC Poděbrady (1) - TK PTA Kolín (4)
4
3.
44 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TK PTA Kolín (4)
5
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25