Český tenisový svaz

Slaměníková Lucie

Datum narození:
25.12.2009
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba A - TK PRECHEZA Přerov B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
11.05.2019, TK PRECHEZA Přerov B - Tennis Hill Havířov
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
01.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba A - TK PRECHEZA Přerov B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
11.05.2019, TK PRECHEZA Přerov B - Tennis Hill Havířov
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

20
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/-

0
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

40
5
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

19
6
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/-

30
7
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

14
8
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

27
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

0
10
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
11
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
12
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/-

35
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

30
14
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

0
15
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

22
16
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
17
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
18
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

22
19
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

45
20
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
21
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/13

0
22
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

45
23
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

38
24
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

38
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

24
26
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
27
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
480/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/-

-
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

27
5
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

50
6
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/-

-
7
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

14
8
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

-
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

16
10
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
11
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

16
12
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/-

-
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

22
14
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

0
15
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

-
16
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
17
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
18
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

16
19
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
20
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
21
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/13

0
22
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

-
23
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
24
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
26
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
27
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
231/16