Český tenisový svaz

Ječmínková Karolína

Datum narození:
16.03.2009
Platnost reg. do:
15.10.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/11

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

20
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
7
19.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

40
8
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
9
02.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
10
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
11
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

30
12
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

43
13
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

40
14
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

30
15
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

30
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

53
18
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

50
19
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
20
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

27
21
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

45
22
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
23
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
24
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/-

16
25
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/-

0
26
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

45
27
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

0
28
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
29
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/5

-
30
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: -/5

-
31
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
670/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

24
3
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/11

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

21
7
19.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

10
8
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
9
02.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

64
10
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
11
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

16
12
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

34
13
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

20
14
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
15
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

21
18
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

21
19
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
20
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

22
21
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
22
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
24
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
25
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/-

-
26
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

-
27
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

-
28
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
29
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/5

7
30
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: -/5

20
31
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
435/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha A
6
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TC VŠ Praha
1
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
6
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TC VŠ Praha
4
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha B
1
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
12
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
60

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha A
8
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TC VŠ Praha
1
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
0
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TC VŠ Praha
7
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha B
1
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
16
 Družstva celkem (4hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
60